Soru sor

Sorular sorun ve Topluluğumuzdan Yanıt Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun

İşinin Uzmanları

Uzmanlarımız Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

Zula Forum Yazar

Online Oyuncu
Zula Forum Yazar

BAHAR ZULA PASS İLE GELDİ!

 • 4,001
 • 0
Zula Pass nedir?
Günlük görevler, haftalık kontratlar ve sezonluk başımlardan kazanılan yıldızlarla derece atlayarak özel ödüller kazanabileceğin sezonluk ödül sistemidir.

Bahar Sezonu'nda sizi ne bekliyor?
Zula Pass'in yeni sezonu Bahar Sezonu 500.000 ZA değerindeki ödülleriyle envanterini dolduruyor! MPT-76'nı Neon serisiyle donatabileceğin Bahar Sezonu Zula Pass ayrıca birbirinden özel desteler, kasalar, materyaller, karakterler ve ekstralar veriyor! Bahar renklerini Zula Pass ile silahlarında hisset!

Zula PASS'da yeni Rekabet Sezonu

 • 8,033
 • 0

Zula Pass’in yepyeni sezonu olan Rekabet Sezonu sizlere birbirinden farkli yüzlerce içerik sunuyor! Atlantis’in efsanesinden esinlenilmis Atlantis Serisi’nin yani sira silahlar, karakterler, materyaller, kasalar ve desteler sizleri bekliyor!
YENİ SABOTAJ HARİTASI: KALE HARİTASI ZULA’DA!

Esporcularla birlikte tasarlanan, herkesin merakla bekledigi Sabotaj Modu’nun en yenisi Kale Haritasi simdi Zula’da! Kale haritasi ile rekabette yeni bir dönem basliyor!

Hemen kesfet, rekabette yerini al!
KAYIP ŞEHRİN LANETİ: ATLANTİS SERİSİ'Nİ ŞİMDİ KEŞFET!

İlhamını Kayıp Şehir Atlantis’ten alan Atlantis...
Zula Ekibinden hilecilere Geçit YOK.
 • 8,245
 • 2
Zula Ekibinden hilecilere Geçit YOK.

Şubat ayının başından bu yana sizlerden gelen 121.891 oyun içi hile şikayetini inceledik.
Bu şikayetler içerisinde hile kullandığını tespit ettiğimiz 1558 oyuncuyu oyundan uzaklaştırdık.
Ekibimiz konu ile ilgili oyun içerisinde ve sosyal medya mecralarında takibe 7/24 devam ediyor. Şüphelendiğiniz kullanıcıları oyun içerisinde "Şüpheli" olarak şikayet ederek bizlere iletebilirsiniz.
Zula Ekibi
%100 Senin Oyunun
 • 3,383
 • 1
Geçtiğimiz yıl “%100 Senin Oyunun” kampanyasıyla Sosyal Medya Aktivasyon / Sosyal Medya Topluluk Yönetimi Ürün Kategorisinde kucakladığımız Kristal Elma ödülü bir kez daha Zula’nın oldu. İki yıl üst üste bizlere bu gururu yaşatan tüm Zula oyuncularına, ekibimize ve Kristal Elma jürisine sonsuz teşekkürler!

Türkiye'nin ilk espor Zirvesi

 • 2,265
 • 1
Türkiye'nin ilk espor Zirvesini Nonstop Zula Espor Merkezinde gerçekleştirdik

Pazarlama alanının yeni mecrası olarak kabul edilen espor ve gaming ekosisteminin tüm paydaşları Nonstop Zula Espor Merkezi’nde “ESPORTS.con” zirvesinde bir araya geldi.
“Brands engage with Esports” söylemiyle, espor ve gaming ekosistemindeki paydaşlarını markalarla buluşturan zirvede, sektörün önemli isimleri esporu her yönüyle ele aldı.
Türkiye’den ve yurtdışından alanının yetkin isimlerinden oluşan çok sayıda konuşmacıya ev sahipliği yapan ESPORTS.con; InGame Group ana sponsorluğunda, Vestel ve Ininal sponsorluğunda,Tab Gıda, Nielsen, Sunset Gıda, Nestle Professional katkılarıyla gerçekleştirildi. Spor dünyası ve kulüplerin yanı sıra pazarlama ve...
Zula Hile İndiren ve Kullananların Dikkatine
 • 703
 • 1
Herkes hile kullanmadım diyemez, biz bile küçükken half-life de impulse 101 şifresini kullanmışsızdır sizlerde PClerde farklı oyunlarda hile bazlı programlar kullanmışsınızdır. Ama şunu unutmayınız ki artık eskisi gibi hile kullanmak tehlikesiz değildir. Özellike FPS bazlı oyunlarda kullanıcıların %60'oranında hile kullandığını söylemek zor olmasa gerek.
Şimdi Zula oyununa dönecek olursak, hileyi herkes merak eder ve merak ettiği için indirir. İndirdiğiniz Hilelerde ne gibi tehlikeler olduğunun farkında olmadığınızı var sayarak yazıyorum bu yazıyı. Google Chrome'de bazı zararlı yazılımları indirdiğinizde aşağıdaki gibi bir ekran ile karşılaşabilirsiniz, bu chrome'nin kendi sistemince kurguladığı bir koruma sitemidir. Gerekli gereksiz her programlarda yapabilir. Ama genellikle yaptığı programlar 3. tür pr
hile3.jpg
İnidrdiğiniz Hile bazlı Programlarda genellikle indirirken, Win32:Malware-Gen Truva virüsü bulunur.hile.jpg...​
Zula Haber ZULA NEDEN KÖTÜ BİR OYUN
 • 6,960
 • 2
Merhaba, Steam üzerinde bir kullanıcı zula oyunun kötülemiş ve kendince, oyun hakkında yorum yapma kabiliyetini göstermiş.

zula oyununda genel olarak, oyuna ilk girdiğinde sana zaten sınırsız silah temin ediyor, Sen elindeki Silahı güçlendireceksin. Bir nevi Modifiye edeceksin.
Ve modifiyelerin çoğu kalıcı olduğu için sen ekstra silah alman gerekiyor.
1581097203956.png
Oyun Kurulduğundan beri, bazı aylarda ücretsiz silah etkinliği ile silahlar dağıtılır, Silahlara ekstra verdiği materyaller ise, silahın güzel görünmesini sağlamaktır amacı ve sana ekstra ++ olarak bir şeyler katar, Sayısal Loto oynarken böyle diyormusun ? Yada kazıkazan? çıkmayınca ne oluyor?
1581097338023.png
Şimdi Half Life ile başlamış biri olarak, bu map konularında neden bu kadar abartıyorsunuz? Adamlar İstedikleri haritalardan esinlenerek harita çıkartırlar ki son zamanlardaki çıkardıkları haritalar, eşsiz ve son derece iyi.

ZULA Bir Online FPS Oyunu olduğu kadar, Bir...
Zula Haber Zula Battle Royale Kayıt Formu
 • 6,609
 • 1

Zula Battle Royale Kapalı Beta Başvuruları Başladı.
Hesabınıza girip, BAŞVURU Formunu doldurmanız yeterlidir.

Formu Doldur

Zula Oyunundaki FPS'yi Görmek

 • 489
 • 0
Zula oyununda oyun açıldığında FPS ekranı görünmez. sonradan Oyuna ekleyebilmek için Oyun esnasında, "F11" tuşuna basarak, ekranın sol tarafında FPS istatistiklerinizi görebilirsiniz.
Zula Pepsi Kasası - Zula Pepsi Kodu
 • 601
 • 0
Zula Pepsi işbirliği ile aldığınız pepsi kapaklarında zula Pepsi kasası dağıtmaktadır. Aldığınız her pepsi bir zula kasası niteliğini taşımaktadır. Zula Pepsi Kasasını girebilmek için Web üzerinden Profilinize girmeniz sonrada pepsi Menüsüne bakmanız gerekmektedir.

Tıklayarak, Profiline giriş yaptıktan sonra, aldığınız pepsi kapaklarınıda kodları girebilirsiniz.
Üst