Soru sor

Sorular sorun ve Topluluğumuzdan Yanıt Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun

İşinin Uzmanları

Uzmanlarımız Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

Zula'nın Adaletsizliği.!

ZulaForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Zula Şikayet kategorisinde alihan01 tarafından oluşturulan Zula'nın Adaletsizliği.! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,795 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Zula Şikayet
Konu Başlığı Zula'nın Adaletsizliği.!
Konbuyu başlatan alihan01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan styslix

alihan01

Yeni Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

Beyler, Yaklaşık 2 hafta önce zula hesabım uzaklaştırılmıştı adamlar haklı ağa oyunda birisi hile sitesi söylemişti merak edip indirdim. ondan sonra bir daha oyuna giremedim ve hesabım uzaklaştırıldı. Bilgisayardaki hile yazılımı kaldırmıştım her neyse zulaya girdim oyundan attı vs ve ne göreyim hesap 1 Ay uzaklaştırma almış ? Ne kadar doğru bi Uzaklaştırma sistemi ? Ağa O kadar para yatırmışım bir daha hile kullanır mıyım akıl var mantık var ?- bunu defalarca ticket atmam ve hiç birinde yardımcı olmamaları ? Yaklaşık 100 200 tl para yatırdım ve Gram karşılık alamadım. Bana insan gibi bildirseler yine eyvallah ama yardım vs sıfır Ben Emeğimle kazandığım Parayı Bu Zulaya Haram Ediyorum. Umarım Hepsine kul hakkım geçer. Bayram günü yazık . İyi günler.

styslix

Yeni Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

çoğu oyunda hile ve ban sistemi otomatik yapılır, yani ister siz oyuna 1000 tl yatırın, ister 5 yıldır oynayın, yeni başlayan biri de siz de aynı cezayı yersiniz. İyi günler :)