Soru sor

Sorular sorun ve Topluluğumuzdan Yanıt Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun

İşinin Uzmanları

Uzmanlarımız Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

Zula Bu Dakikadan Sonra Çöp

ZulaForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Zula Şikayet kategorisinde UmutAB tarafından oluşturulan Zula Bu Dakikadan Sonra Çöp başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,434 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Zula Şikayet
Konu Başlığı Zula Bu Dakikadan Sonra Çöp
Konbuyu başlatan UmutAB
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan LEGENDHALO32

UmutAB

Yeni Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

Yeter olm bune sureklı sebesizce ban yıyorum 2.hesap acıcım bidaha acarsam varya bune olm sureklı ban ne yaptımda yıyıom bari soyleyın gidin gercek hilecilere ban atın abi bu nedir bidaha zula mula oynarsam ..

AdaAslan

Yeni Çömez
ZF Kayıtlı Üye
Gladyo Karakteriniz
PABLO AKA "EL PATRON"

ZF Puanı:

Yeter olm bune sureklı sebesizce ban yıyorum 2.hesap acıcım bidaha acarsam varya bune olm sureklı ban ne yaptımda yıyıom bari soyleyın gidin gercek hilecilere ban atın abi bu nedir bidaha zula mula oynarsam ..
Haksız ban yediğini düşünüyorsan Zula’nın web sitesinden destek talebi oluşturabilirsin.

Admin

Fedai

ZF Puanı:

Başka oyunlar için hile veya crack varsa zula hile programı bunu tespit etmiş olabilir.

behemoth1303

ZF Moderatör
ZF Moderatör

ZF Puanı:

Yakalanmana sebep olan unsurlar şunlar olabilir.
1-) Windowsu crackli kullanmak.
2-) System dll lerini official sayfa dışında farklı sayfalardan indirip kullanmak.
3-) 3. parti uygulama kullanmak.Yani hile kullanmak.Zula için kullanıyor olman gerekmiyor. Farklı oyunlar için kullanıyorsan gene de yakalanabilirsin.
4-) System dosyalarını editleyen bir uygulama kurduysan.

LEGENDHALO32

Yeni Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

bende yedim kardeşim bugün boşver oynama paralarıma yazık oldu 2018 den beri emeğim vardı. zulaçöptür çöp. valorant başladım efsane tavsiye ederim.