Soru sor

Sorular sorun ve Topluluğumuzdan Yanıt Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun

İşinin Uzmanları

Uzmanlarımız Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

maça girdiğimde map yüklendikten sonra siyah ekran veriyor

ZulaForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Zula Hataları kategorisinde caprain1 tarafından oluşturulan maça girdiğimde map yüklendikten sonra siyah ekran veriyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 399 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Zula Hataları
Konu Başlığı maça girdiğimde map yüklendikten sonra siyah ekran veriyor
Konbuyu başlatan caprain1
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Yasam1991
envanter ve lobide dolaşabiliyorum fakat map yüklemesi bitince maç açılmıyor siyah ekran veriyor sonra da maçtan veya oyundan atıyor. Büyük ihtimalle dll vb dosya eksikliğinden oluyor eksik dosyaları nasıl indirebilirim lütfen birisi yardımcı olabilir mi?
(oyunu 2 kere sildim tekrar yükledim hala aynı)

Yorumlar

Aynisi bendede oluyo sorun nedir anlamadim bi onceki gun aksam oynadim ettim bisey yoktu ertesi gun boyle bisey oldu cozumu nedir bilen var mi

envanter ve lobide dolaşabiliyorum fakat map yüklemesi bitince maç açılmıyor siyah ekran veriyor sonra da maçtan veya oyundan atıyor. Büyük ihtimalle dll vb dosya eksikliğinden oluyor eksik dosyaları nasıl indirebilirim lütfen birisi yardımcı olabilir mi?
(oyunu 2 kere sildim tekrar yükledim hala aynı)
acklog.txt dosyasını paylaşın bakalım

klasörü açtığımda acklog.txt adında bir dosya bulamadım, ack ile başlayan sadece şu dosyalar var
acknex.dll, acknex.wdf, acknexlog.dll, ackphysX,dll
yardımcı olur musunuz

Zula üstüne sağ tık yap Dosya konumunu aç. Açtıktan sonra acklog diye bir metin belgesi var.

Loglarda sunuculara hiç bağlanamadığınız görülüyor. Bağlanamama sorunu hesaplarla alakalı olabilir. Farklı hesaplarla denediğinizde giriş yapabiliyor musunuz ?

hatayı aldığım geceden sonra başka bir bilgisayardan kendi hesabıma giriş yapmıştım ve bir problem olmamıştı

sorun yüksek ihtimal ile bilgisayarımdan kaynaklanıyor çünkü steamden de zulaya giriş yaptım aynı şey oldu, cs go da da sunucu bağlantı hatası aldım ama sorun neyden kaynaklanıyor çözemedim

siyah ekran verdikten sonra oyundan çıkmaya çalışınca malfunction w1527 hatası bir de bellek read olması hataları aldım nasıl çözebilirim bu hataları

Sorun bozuk dosya olup olmamasından ziyade internet bağlantınız ile ilgili bir problem var gibi duruyor. Servis sağlayıcısına borcunuz varsa bu tarz durumlar yaşanabiliyor veya internet bağlantı ayarlarınızla ilgili değişiklikler yaptıysanız bu değişiklikler sebep oluyor olabilir.