Soru sor

Sorular sorun ve Topluluğumuzdan Yanıt Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun

İşinin Uzmanları

Uzmanlarımız Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

Hesabım haksız yere ban yedim 2021

ZulaForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Zula Şikayet kategorisinde şikayet20210720 tarafından oluşturulan Hesabım haksız yere ban yedim 2021 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,167 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Zula Şikayet
Konu Başlığı Hesabım haksız yere ban yedim 2021
Konbuyu başlatan şikayet20210720
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan PuppetsOfPeace

şikayet20210720

Yeni Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

MERHABA DEĞERLİ UZMANLAR 2 GÜN ÖNCE OYUNA GİRİŞ YAPTIM VE BENİ SÜREKLİ MAÇTAN ATTIP B22 HATASI VERDİ SONDA BAKTIMKİ 2070 KADAR SINIRSIZ BAN YEDİM ÖGÜNDE PARA YATIRMIŞTIM OYUNA YAKLAŞIK 500 TL CİVARI BİŞEY YATIRDIM LÜTFEN BANA YARDIMCI HİÇBİR HİLE KULLANMADIM PCMİ TARATTIM HESABIMI GERİ İSTİYORUM DESTEĞE YAZDIM CEVAP VEREN YOK LÜTFEN HESABIMI GERİ İSTİYORUM

behemoth1303

ZF Moderatör
ZF Moderatör

ZF Puanı:

Aklıma gelen 2 sebep olabilir ban için.
1-) Başka oyunlarda 3. parti yazılım kullanmış olabilirisiniz.
2-) İşletim sisteminiz crackli bir versiyon ise olabilir.

TC^JellyBooN

Yeni Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

bende haksızyere ban yedim 1 ay önce 1 kişiye sinirlendim hile açtım ban yedim 1 aylık sonra bidaha hile açmıcam dedim ne güzel oyunuyodum hesabım baya iyiydi seviyem falan sıfırlandı ama hesabım iyidi işte 2 gün oynadım 3. günde azcık oynadım çıktım akşam giriyim dedim baktım 2071'e kadar uzaklaştırma almşım baya üzüldüm lütfen hesabımı geri verin 1 kere kullandım onuda kullandığım gibi sildim. Sorun olmasın diye zulayı bile sildim nolurr bana yardim edin baya bi para yatırmıştım hesabıma

behemoth1303

ZF Moderatör
ZF Moderatör

ZF Puanı:

Hileyi kurduğunuzda bilgisayarınızda kalıcı değişiklikler olur Hileyi silseniz dahi kalıcı olarak değişen dosyalar geri gelmez. Bunun sonucu olarak anticheat uygulaması sizi hile kullanıyor olarak işaretler ve banlar. Çözüm için hangi dosyaların değiştiğini bulup tek tek orjinal hallerine çekmeniz gerekiyor. Bir diğer çözüm format atmak olacaktır.

PuppetsOfPeace

Yeni Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

Sinirlenip hile açtım demek ne demek ya sinerleniyorsan oynama kardeşim bu oyunu hile açıp milletten küfür yemek daha mı iyi oluyor PİS HİLECİ BANLI KAL :D #Hilecilerinbuoyundayeriyok