Soru sor

Sorular sorun ve Topluluğumuzdan Yanıt Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun

İşinin Uzmanları

Uzmanlarımız Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

Forum Ekibi Başvuru(Moderatör)

ZulaForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Forum Duyuruları kategorisinde Admin tarafından oluşturulan Forum Ekibi Başvuru(Moderatör) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,834 kez görüntülenmiş, 89 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Forum Duyuruları
Konu Başlığı Forum Ekibi Başvuru(Moderatör)
Konbuyu başlatan Admin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Admin

Emircan.1

Yeni Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

Merhaba, gündüzleri çalıştığımız için bir kaç arkadaşımız dışında forum içerisinde oyun oynayan ve oynarken bazı hatalara çözüm arayan, foruma "MOD" kimliğinde forum yetkilileri alınacaktır. İlgilenen arkadaşlar bu konu altından aşağıdaki Form'u dolduracak göndermeniz yeterlidir.

Zula K. Adı:BAD
Adı :Emre
Zula Yılı(kaç yıldır zula oynadığı):1,5 yıl
Neden Mod Olmak istiyorsunuz: Zula mobilede mod olmak istiyorum çünkü bir işle uğraşmayı seviyorum ve bu işi yapa bileceğimi düşündüğüm için ve Zula oyuncularına daha iyi hizmet vere bilmek için mod olmak istemiyorum

anıl0635

Yeni Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

Zula K . adı : Turkiye0635
Adı: Anıl
Zula yılı (kaç yıldır zula oynadıgı) : 2 Yıl
Neden mod olmak istiyosunuz : Ben öyle savaş oyunlarını çok seviyorum herzaman bir savaş oyununda mod olmak istiyodum kimse almiyodu zula oyunu cs go dan daha güzel zula da sırf terminater dösinim olmasını çok istiyorum.Ne de olsa bu oyunu türkler yaptı belki anlayışlı olabilirler.( YANLIŞ ANNAMAYIN )

Çağatay

Yeni Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

Yaşım 14 15. Mod olmak isterim 2016 2017 den beri oyundayım ismim Farfecht alırsanız sevinirim mod olmak isterim

Çağatay

Yeni Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

Merhaba, gündüzleri çalıştığımız için bir kaç arkadaşımız dışında forum içerisinde oyun oynayan ve oynarken bazı hatalara çözüm arayan, foruma "MOD" kimliğinde forum yetkilileri alınacaktır. İlgilenen arkadaşlar bu konu altından aşağıdaki Form'u dolduracak göndermeniz yeterlidir.

Zula K. Adı:
Adı :
Neden Mod Olmak istiyorsunuz:
gibi bilgileri iletirseniz en kısa sürede olumlu yanıtlar ile cevap vereceğimize emin olabilirsiniz.

Not: Mod arkadaşlar günlük zulaforum'a girmek zorunluluğu vardır. Mobil ve Tablet uyumludur.
Abilerim öncelikle işiniz zor yardım ederim
İsmim:Farfecht
Mod olmak isterim
2016dan beri bu oyunlayım seçmesede hepiniz güzel insanlarsınız

Çağatay

Yeni Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

Zula K. Adı:
Adı :
gibi bilgileri iletirseniz en kısa sürede olumlu yanıtlar ile cevap vereceğimize emin olabilirsiniz.

Not: Mod arkadaşlar günlük zulaforum'a girmek zorunluluğu vardır. Mobil ve Tablet uyumludur.
Her gün çevrim içiyim oyunda mod yetkimi de iyi yaparım. İsmim. . Oyun ismim. Farfecht. Gerçek ismim Çağatay

arda4387gy

Yeni Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

Zula K. Adı: malatya8765
Adı : arda
Zula Yılı(kaç yıldır zula oynadığı) :2 Senedir Çok Severek Oynuyorum.
Neden Mod Olmak istiyorsunuz: Hem Saygımı Koruyorum Ve Zula İle İlgili Hatalarla İlgili Bilgim Yüksek Yazım Kurallarına, Uymaya Çalışıyorum.

arda4387gy

Yeni Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

Zula K. Adı: malatya8765
Adı : arda
Zula Yılı(kaç yıldır zula oynadığı): 2 Yıldır Abimle Birlikte Oynuyoruz Çok Seviyoruz.
Neden Mod Olmak istiyorsunuz: İnsanlara Saygımı Koruyorum Mantıklı Ve Çözümleyici Mesajlar Yazıyorum Hatalarla Aram Baya İyi. Yazım Kurallarına Dikkat Etmeye Çalışıyorum.

HakanxKayaa

Yeni Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

Zula K. Adı:
Adı :

Deedteam
Hakan
16
3 yıldır oynuyorum
Daha önce bir oyunda yetkili oldum fakat ailevi nedenlerden dolayı ayrılmak zorunda kaldım ve yeniden yetkili olmak istiyorum

emo21

Yeni Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

Zula K. Adı:Werb_1903
Adı :Emre Güven
Zula Yılı(kaç yıldır zula oynadığı):3
Neden Mod Olmak istiyorsunuz:Mod olmayı bir meslek olarak gördüğümden dolayı.ayrıca oyun ile aram çok iyi.