Soru sor

Sorular sorun ve Topluluğumuzdan Yanıt Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun

İşinin Uzmanları

Uzmanlarımız Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

DeletedFile Tamamlanamadı Hatası!

ZulaForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Zula Hataları kategorisinde S2G'TekelG tarafından oluşturulan DeletedFile Tamamlanamadı Hatası! başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 161 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Zula Hataları
Konu Başlığı DeletedFile Tamamlanamadı Hatası!
Konbuyu başlatan S2G'TekelG
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan behemoth1303
Arkadaşlar merhaba. Bugün arkadaşın biri bir program attı bana bunu yükle sonra gir oyundaki FPS sorunun düzelecek dedi. Yükledim ve programı kurmaya çalıştım. İsmi değişti ve hile programı olduğunu gördüm. Sonrasında oyunun APP'i bozuldu ve tıkladığımda (şuan hatırlamıyorum) bir sorun verdi. Sildim ve tekrar kurmaya çalıştığımda

" Rajdhani SemiBold-EditedV2.ttf

Var olan dosya değiştirilirken bir sorun çıktı:
DeleteFile tamamlanamadı; kod 5.
Erişim engellendi."

yazısını aldım. Yeniden deneme tuşuna bastım ancak hata devam ediyor. Ekran fotosunu atıyorum lütfen yardımcı olun arkadaşlar.Adsız.png

Yorumlar

Launcher üzerinde onar butonu bulunuyor. Onar butonuna tıklayarak düzeltmeyi deneyebilirsin. Düzelmez ise oyunu komple silip temiz kurulum yapmayı deneyebilirsin. Fakat bunları yaptıktan sonra oyuna girdiğinde eğer bilgisayarında hile programına ait bir şeyler kaldıysa risk altındasın ban yiyebilirsin.