Soru sor

Sorular sorun ve Topluluğumuzdan Yanıt Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun

İşinin Uzmanları

Uzmanlarımız Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

BALIKÇI CLANI ALIMLARI

ZulaForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Klan Tanıtım Bölümü kategorisinde Lacadrimas tarafından oluşturulan BALIKÇI CLANI ALIMLARI başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 378 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Klan Tanıtım Bölümü
Konu Başlığı BALIKÇI CLANI ALIMLARI
Konbuyu başlatan Lacadrimas
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan L`wiinS
Herkese Merhabalar,

Zulanın oldukça eski oyuncularındanım. ara ara oyuna ara vermişliğim oldu.Bunca yıldır hep kendi clanımı yönettim ve yine aynı yolu izlemekte olucam.

Genel olarak clan alımını discord görüşmesinde netleştiriyorum.ufak bir iki bilgi buraya bırakıyorum.Ve inanın daha önce böyle bir clan sistemi görmediğinize emin olabilirsiniz.

Şartlar çok basit

25 yaş üzeri,oturaklı olgun,eğlenmesini bilen,saygılı seviyeli kaliteli oyuncular başvurabilir.
Clanımız toparlandığında çeşitli ödüllü aktiviteler yapılacaktır.Ve bunlar çok keyifli olucak emin olun :)

oyun becerinize gelince, lvl ve kd benim için pek bir önem arz etmiyor.önce iyi bir birey olmanız önemli.sosyal olarakta aramızda muhabbete takılabilirsiniz ki öncelik bu.
Ancak klan maçları mutlaka yapılacağı için tecrübeli oyuncularda arıyorum.kd lvl belirtmedim.daha çok oynayışınızı izlemek istiyorum çünkü :)
Oyun içi ulaşıp discorddan görüşebiliriz.

Oyun Nickim : _HadiGari_

herkese iyi oyunlar diliyorum.

Yorumlar