Soru sor

Sorular sorun ve Topluluğumuzdan Yanıt Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun

İşinin Uzmanları

Uzmanlarımız Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

Zula Haber 5. SEZON ZULA REKABET TURNUVASI KAYITLARI BAŞLADI

ZulaForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Zula Haber kategorisinde Admin tarafından oluşturulan 5. SEZON ZULA REKABET TURNUVASI KAYITLARI BAŞLADI başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 8,381 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Zula Haber
Konu Başlığı 5. SEZON ZULA REKABET TURNUVASI KAYITLARI BAŞLADI
Konbuyu başlatan Admin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Admin

Admin

Fedai
Katılım
7 Mar 2019
Mesajlar
145
Tepkime puanı
27

ZF Puanı:

Zula’da bir numara olduğunu mu düşünüyorsun? Takımımı yanıma aldığımda kimse karşımızda duramaz mı diyorsun? Zula Süper Lig sahnesi hayallerini mi süslüyor? O zaman şimdi sıra sende! Zula Süper Lig’e giden yolda atılacak en önemli adım olan Zula Rekabet Turnuvası kayıtları başladı. Hemen takımını oluşturup bu büyük mücadeleye ortak ol, 40.000 TL ödül havuzundan payına düşeni ve Zula Süper Lig’e giden bir bileti kazanma şansı yakala. Son kayıt tarihi 15 Ocak.

Nasıl Kayıt Olurum?

Zula Rekabet Turnuvası’na BURAYA TIKLAYARAK kayıt olabilirsiniz.

Zula Rekabet Turnuvası Nedir?

Zula Rekabet Turnuvası, son 30 günün aktif klan sıralamasına göre seçilen 1024 takımın 40.000 TL ödül havuzu ve Zula Süper Lig’e çıkış bileti için mücadele ettiği bir turnuvadır. 256 takımın olduğu 4 grupta takımlar tekli eleme usulüne göre BO3 olarak birbiriyle karşılaşır. Gruplarını lider olarak bitiren 4 takım Zula Rekabet Turnuvası’nın Nonstop Zula Espor Merkezi’nde gerçekleşecek olan büyük finaline katılmaya hak kazanır.

Zula Rekabet Turnuvası Kural Listesi

Zula Rekabet Turnuvası’nda Kural Listesi yenilendi. Yenilenen kural listesine BURAYA TIKLAYARAK ulaşabilirsiniz.

Neler Değişti?

Yenilenen kural listesi bazı önemli kural değişikliklerini de beraberinde getirdi. Yapılan önemli değişiklikler şu şekilde:

Yeni Sabotaj Haritası

Zula’ya eklenecek olan en son sabotaj haritası, Zula Rekabet Turnuvası’nın harita havuzuna eklendi. Çeyrek finale kadar bütün takımlar, seçim yapmaksızın sırasıyla Yeni Sabotaj Haritası, Çin Bahçeleri ve Safranbolu haritalarında karşı karşıya gelecekler.

Harita Yasaklama/Seçme

Yeni Sabotaj Haritası’nın havuza eklenmesiyle beraber çeyrek finalden itibaren yapılacak olan harita seçiminde de değişiklikler yapıldı. Ayrıntılı yasaklama/seçme sistemine yukarıda bağlantısı verilen Zula Rekabet Turnuvası Kural Listesi’nden ulaşabilirsiniz.

Maç Sırasında Oyuncu Değişikliği

Geride kalan sezonlarda bir maç devam ederken herhangi bir oyuncunun oyundan düşmesi halinde yedek oyuncunun maça girmesine izin veriliyordu. Ancak yeni sezonda maç devam ederken oyuncu değişikliği yapılmasına izin verilmeyecek. Oyuncular sadece iki maç arasında değiştirilebilecek. Maç devam ederken yedek oyuncu maça girerse ilgili oyuncu odadan uzaklaştırılacak.

Kulüpler İle Yapılan Anlaşmalar

Yeni sezondan itibaren finallere kalan bir takım, bir kulüp ile anlaşırsa Lokum Games tarafından onaylanmak şartıyla finaller öncesinde takım ismini değiştirebilecek.

Yeni Final Sistemi

Geride kalan sezonlarda finaller lig usulüne göre yapılıyordu ve bütün takımlar birer kez karşı karşıya geliyordu. Yeni sezonun finallerinde maçlar ikili eleme usulüne göre yapılacak. Finale kazananlar fikstüründen gelen takım final maçına 1-0 önde başlayacak.

Ödül Havuzu

Yeni sezonda Zula Rekabet Turnuvası’nın ödül havuzu 40.000 TL olarak güncellendi. 40.000 TL takımlara aşağıdaki şekilde dağıtılacak:

Eleme aşamasında her bir grup için 7000 TL, toplamda 28.000 TL;

1.Takım: 2000 TL
2.Takım: 1500 TL
3.Takım: 800 TL
4. Takım: 500 TL
5.-8. Takım: 250 TL
9.-16. Takım: 150 TL

Çevrimdışı finallerde toplamda 12.000 TL;

1.Takım: 5000 TL
2.Takım: 3500 TL
3.Takım: 2000 TL
4.Takım: 1500 TL

Turnuva Takvimi

Başvurular:
20 Aralık - 15 Ocak
Turnuva Başlangıç Tarihi: 20 Ocak

Buradan Kayıt Oluşturabilirsiniz
 
Üst