Soru sor

Sorular sorun ve Topluluğumuzdan Yanıt Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun

İşinin Uzmanları

Uzmanlarımız Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

zula web sitesinde destek mesajını nasıl gönderebilirsin ???

ZulaForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Zula Yardım kategorisinde yusuferen123bjk tarafından oluşturulan zula web sitesinde destek mesajını nasıl gönderebilirsin ??? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 224 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Zula Yardım
Konu Başlığı zula web sitesinde destek mesajını nasıl gönderebilirsin ???
Konbuyu başlatan yusuferen123bjk
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 01BiNaRY01
ben daha önce attım ama ondan sonra nasıl yapıcağımı hatırlayamadım ve galiba bir kere yaptıkdan sonra birdaha destek mesajı atamıyorsun bilen vearsa yazsın

Yorumlar

Merhaba bende gönderdim ve aynı sayfayı açtığımda sadece önceki gönderdiğim destek mesajının bulunduğu bir liste ile karşılaştım sanırım sadece bir kez gönderiliyor ya da tahminimce önceki mesaj cevaplandıktan sonra tekrar gönderebiliyoruz.

Merhaba bende gönderdim ve aynı sayfayı açtığımda sadece önceki gönderdiğim destek mesajının bulunduğu bir liste ile karşılaştım sanırım sadece bir kez gönderiliyor ya da tahminimce önceki mesaj cevaplandıktan sonra tekrar gönderebiliyoruz.
Evet önceki mesaj cevaplandıktan sonra mesaj atabilirsin

Açık anlatım :

En son yazdığın ve yolladığın Talebin yanında (Beklemede) olduğunu belirtir.

Zula Ekibi'ne başarıyla iletildi ve Zula Ekibi'nden biri en kısa sürede mesajını okuyacak ve yanıtlayacaktır.

Yollanan talebinden sonra tekrar talep oluşturamazsın (Çözüldü) olmasını beklemelisin.

Tekrar talep oluşturabilirsin son talebin Çözümlenince.

Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana 🙂