Soru sor

Sorular sorun ve Topluluğumuzdan Yanıt Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun

İşinin Uzmanları

Uzmanlarımız Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

ZULA SİYAH EKRAN VERİP OYUNDAN ATIYOR

ZulaForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Zula Hataları kategorisinde gardiropadam tarafından oluşturulan ZULA SİYAH EKRAN VERİP OYUNDAN ATIYOR başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 519 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Zula Hataları
Konu Başlığı ZULA SİYAH EKRAN VERİP OYUNDAN ATIYOR
Konbuyu başlatan gardiropadam
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan enes keser
ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM EDİN 1 AYDIR OYUNA GİREMİYORUM OYUNA GİRİYORUM LOBİDE HERHANGİ BİR SORUN YOK MAÇA BAŞLIYORUM 3-4 SANİYE SONRA SİYAH EKRAN VERİP OYUNDAN ATIYOR ERTESİ GÜN BAKIYORUM HESABIM BANLANMIŞ HANGİ HESAPLA GİRSEN AYNI SORUN 55 LEVEL 43 LEVEL VE 52 LEVEL HESAPLARIM BANLANDI YOUTUBEDEKİ HİÇ BİR ÇÖZÜM İŞE YARAMIYOR LÜTFEN AYNI SORUNU ALIP ÇÖZENLER VARSA NASIL ÇÖZDÜĞÜNÜ YAZSIN YADA ÇÖZÜMÜ BİLENLER YAZSIN ALLAH RIZASI İÇİN YARDIM EDİN !

Yorumlar

daha önceden hile kullanmış olabilir misiniz? Bu problem genelde hile kullanımından sonra yaşanıyor.

ARKADAŞLAR LÜTFEN YARDIM EDİN 1 AYDIR OYUNA GİREMİYORUM OYUNA GİRİYORUM LOBİDE HERHANGİ BİR SORUN YOK MAÇA BAŞLIYORUM 3-4 SANİYE SONRA SİYAH EKRAN VERİP OYUNDAN ATIYOR ERTESİ GÜN BAKIYORUM HESABIM BANLANMIŞ HANGİ HESAPLA GİRSEN AYNI SORUN 55 LEVEL 43 LEVEL VE 52 LEVEL HESAPLARIM BANLANDI YOUTUBEDEKİ HİÇ BİR ÇÖZÜM İŞE YARAMIYOR LÜTFEN AYNI SORUNU ALIP ÇÖZENLER VARSA NASIL ÇÖZDÜĞÜNÜ YAZSIN YADA ÇÖZÜMÜ BİLENLER YAZSIN ALLAH RIZASI İÇİN YARDIM EDİN !
Oyun dosyaların bozulmuş olduğu için bu problemi yaşıyorsun. Oyun dosyalarına müdahalede bulunduysan veya hile kullandıysan hile sonucunda oyun dosyaların bozulduysa bu durum olmuş olabilir. Sana tavsiyem temiz kurulum yap. Sonrasında 3. parti yazılımlara bulaşma. Ayrıca banlandığında neden banlandığına dair Launcher yeterli bilgiyi veriyor olması gerek.

kardeş hile hiçbirşekilde kullanmadım ben zaten hile kullansam ip ban yerim ve sınırsız yerim ayrıca oyunu silip tekrar yükledim hata değişmedi 1 hafta ban yedim bu sorunu başka pc den oyunuma giriş yapınca oyyun ortasında siyah ekran vermesiyle yaşadım sonra kendi pc im ile açtığımda bu sorunu yaşadım başka hesaplarada olouyor neden oluyor bilmiyorum oyunu silip yükledim bişey değişmedi

bendede aynısı oldu kardeşim