Soru sor

Sorular sorun ve Topluluğumuzdan Yanıt Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun

İşinin Uzmanları

Uzmanlarımız Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

Zula Linux'a Gelmeli

ZulaForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde İstek \/Görüş kategorisinde westerhon tarafından oluşturulan Zula Linux'a Gelmeli başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 658 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı İstek \/Görüş
Konu Başlığı Zula Linux'a Gelmeli
Konbuyu başlatan westerhon
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan turkishnationalist

westerhon

Yeni Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

Linux kullanıcıları için de Zula oynanabilir olsa iyi olurdu. Bu sayede Zula'nın oyuncu sayısı artıcaktır. En kısa zamanda Zula'nın Linux'a gelmesini bekliyorum.

TakeMyHard

ZF Moderatör
ZF Moderatör
Gladyo Karakteriniz
IVAN VASILYEV

ZF Puanı:

Linux kullanan biri, Zula oynayacak kadar düşük seviyeli bir insan değildir. Emin ol :D

behemoth1303

Ağabey
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

Linux kullanıcıları için de Zula oynanabilir olsa iyi olurdu. Bu sayede Zula'nın oyuncu sayısı artıcaktır. En kısa zamanda Zula'nın Linux'a gelmesini bekliyorum.
Gelmesi şuan için zor. Destek için Graphic Library değiştirilmesi gerekli buda kolay iş değil. Kullanmış olduğu Graphic Library sadece windows destekliyor.

turkishnationalist

Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

Empati kurabiliyorum Linux'a gelmesini istemememin nedeni Linux kullanıcılarının oyun oynamak için Linux'u kullanmamalarının yanında üstteki üyenin de yazdığı gibi Zula'nın oyun motorunun Linux'u desteklememesi Zula'nın Linux için gelebilmesi için motorun değiştirilmesi gerekiyor ama bu zahmetli bir iş ayrıca Zula'yı geliştiren ekip şuan kullandığı motorda tecrübe kazandı ve motor üzerine Ar-Ge çalışmaları yaptı bu nedenle motor değiştirmeyi istemeyecektir.