Soru sor

Sorular sorun ve Topluluğumuzdan Yanıt Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun

İşinin Uzmanları

Uzmanlarımız Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

Teknik Problemler Zula Failed to install BatllEye Service Hatası

ZulaForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Zula Hataları kategorisinde Zbot tarafından oluşturulan Zula Failed to install BatllEye Service Hatası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 594 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Zula Hataları
Konu Başlığı Zula Failed to install BatllEye Service Hatası
Konbuyu başlatan Zbot
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Admin

Zbot

ZF Moderatör
ZF Moderatör
Katılım
8 Mar 2019
Mesajlar
206
Tepkime puanı
32
Konum
Adana
Web sitesi
www.zulaforum.com

ZF Puanı:

Bu hatalar sisteminizin BattlEye yüklemesini/başlamasını engellemesinden ve/veya gerekli izinleri vermemesinden kaynaklanmaktadır. Bilgisayarınızdaki herhangi bir anti-virüs yazılımının BattlEye servisini engellemediğinden lütfen emin olunuz. (BattlEye klasöründeki BEService.exe/BEService.x64.exe ya da genellikle C:\Program Files(x86)\Common Files\BattlEye klasöründe bulunan tüm BE Service klasörü engelleniyor olabilir. Bu servisi anti-virüs sisteminizin “Özel İzinler” kısmına eklemeniz gerekebilir.)

Eğer bu çözüm işe yaramıyorsa ya da herhangi bir anti-virüs yazılımı kullanımıyor iseniz; BE Service klasörü ya da dosyaları ile ilgili olarak bir izin sorunu olabilir. Bu sorunu çözmek için genellikle "C:\Program Files (x86)\Common Files\BattlEye" dizininde bulunan BE Service klasörünü manuel olarak silip oyunu tekrar başlatmayı deneyebilirsiniz. Eğer sorun halen devam ediyor ise yine aynı klasördeki BE Launcher dosyasını manuel olarak “Yönetici Olarak Başlatma” ayarına getirmeniz gerekebilir. Söz konusu ayarın normalde otomatik olarak gerçekleşmesi gerekmektedir, fakat herhangi bir sorun nedeniyle gerçekleşmemiş olabilir. Yönetici iznini vermek için BE Launcher.exe’sine sağ tıklayıp "Özellikler > Uyumluluk" sekmesine gidiniz ve “Yönetici Olarak Çalıştır” seçeneğini işaretleyip değişiklikleri kaydediniz.

Eğer tüm bu çözümleri uygulayıp halen oyunu çalıştıramıyorsanız, bilgisayarınızda yüklü olan başka bir program BattlEye yüklenmesini engelliyor olabilir. Windows dosyalarınızın bir veya birkaçının bozuk/eksik olması muhtemeldir. Kesin çözüm için Windows’u tekrar kurmanızı öneririz.
 
Üst