Soru sor

Sorular sorun ve Topluluğumuzdan Yanıt Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun

İşinin Uzmanları

Uzmanlarımız Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

Teknik Problemler Zula Açılış Ekranında Giriş yapılırken tüm pc donuyor

ZulaForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Zula Hataları kategorisinde byinan tarafından oluşturulan Zula Açılış Ekranında Giriş yapılırken tüm pc donuyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,921 kez görüntülenmiş, 14 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Zula Hataları
Konu Başlığı Zula Açılış Ekranında Giriş yapılırken tüm pc donuyor
Konbuyu başlatan byinan
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan quadreon

byinan

Yeni Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

Başlıkta da belirtiğim gibi oyun açılırken pc donuyor ve kapatmak zorunda kalıyorum çözümü varmıdır bu sorunun

Admin

Fedai

ZF Puanı:

Launcher ekranında mı? yoksa oyuna başla dediğinden sonra mı donuyor?

Admin

Fedai

ZF Puanı:

pc basında degilim ama zula icinde oyun icin error log dosyası barınıyor, onu zula teknik ekibe bi ilet iletmeden once, önce bir tamamen temizleyip yüklemeyi dene en son çare ilet

Admin

Fedai

ZF Puanı:

Zula açılmama sorunu : çözüm ( sertifika yükleme ) önce zula oyun simgesine sağ tıklayıp dosya konumunu açıyoruz. Game dosyasına giriyorsunuz. ca yazan begeyi tıklayıp açıyorsunuz. sertifikayı yükle diyorsunuz ileri-ileri son kapatıyoruz. 2. Yol : Eğer hala girmiyorsa oyuna tekrar zula oyun simgesine sağ tıklayıp dosya konumunu açıyoruz. Game dosyasına giriyorsunuz. BattlEye dosyasını siliyoruz. olmasa tekrar yazın ( ama önce driverları kontrol ediniz ve hile kullanmak için bir program varsa kaldırın)

behemoth1303

ZF Moderatör
ZF Moderatör

ZF Puanı:

Bende de oluyor ben cözemedim 2 kez siteden yukledimayni hatayi aliyordum windows 10 temiz kurulum yaptim yine siteden olmadı sonra silip steamdan yukledim aynivhata hala devam ediyor.
Görünürde iki seçenek var.
1. si yasaklı uygulama kullanıyor olabilirsin.. Bu hile kullanıyorsun demek olmuyor. Örneğin yazılımcıların kullanmış olduğu Visual Studio IDE si yasaklı uygulama listesindedir. Buna benzer uygulamalar açıkken oyuna giremezsin.
2. si bilgisayarınıza virüs bulaşmış olabilir ve size farkettirmeden arkaplanda çalışıyor olabilir. Bu virüsü yasaklı uygulama olarak görüp oyuna girmeni engelliyor olabilir.

lll 1 uMuT lll

Yeni Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

Selamün Aleyküm Merhaba Benim Sorunum da Oyunu Açtığımda Güncelleme Ekranında Takılıp Kalıyordu Admin Fedai'nin Belirttiği 2. Çözüm Yoluyla Sorunum Düzeldi ( 2. Yol : Eğer hala girmiyorsa oyuna tekrar zula oyun simgesine sağ tıklayıp dosya konumunu açıyoruz. Game dosyasına giriyorsunuz. BattlEye dosyasını siliyoruz. ) Teşekkür Ediyorum Emeğinize Yüreğinize Sağlık

quadreon

ZF Moderatör
ZF Moderatör
ZF Kayıtlı Üye
Gladyo Karakteriniz
IVAN VASILYEV

ZF Puanı:

bilgisayarınızca kprocess şeklinde bir işlem çalışıyor mu?