Soru sor

Sorular sorun ve Topluluğumuzdan Yanıt Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun

İşinin Uzmanları

Uzmanlarımız Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

Türkiye'nin ilk espor Zirvesi

ZulaForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Zula Espor Haberleri kategorisinde Zbot tarafından oluşturulan Türkiye'nin ilk espor Zirvesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,090 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Zula Espor Haberleri
Konu Başlığı Türkiye'nin ilk espor Zirvesi
Konbuyu başlatan Zbot
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan TakeMyHard
Türkiye'nin ilk espor Zirvesini Nonstop Zula Espor Merkezinde gerçekleştirdik

Pazarlama alanının yeni mecrası olarak kabul edilen espor ve gaming ekosisteminin tüm paydaşları Nonstop Zula Espor Merkezi’nde “ESPORTS.con” zirvesinde bir araya geldi.
“Brands engage with Esports” söylemiyle, espor ve gaming ekosistemindeki paydaşlarını markalarla buluşturan zirvede, sektörün önemli isimleri esporu her yönüyle ele aldı.
Türkiye’den ve yurtdışından alanının yetkin isimlerinden oluşan çok sayıda konuşmacıya ev sahipliği yapan ESPORTS.con; InGame Group ana sponsorluğunda, Vestel ve Ininal sponsorluğunda,Tab Gıda, Nielsen, Sunset Gıda, Nestle Professional katkılarıyla gerçekleştirildi. Spor dünyası ve kulüplerin yanı sıra pazarlama ve iletişim profesyonellerinin de geleceğine yön verecek espor trendlerinin masaya yatırıldığı zirvede, espor alanındaki gelişmeler konusunda bilgisini derinleştirmek isteyenler için içerikler, espora yatırım yapan marka ve kurumların başarı hikayeleri, sporcu, kulüp, sponsor ve teknoloji üreticileri ekseninde esporun geleceğine dair öngörüler paylaşıldı.
 
Zula Forum Yazar

Yorumlar

Üst