Soru sor

Sorular sorun ve Topluluğumuzdan Yanıt Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun

İşinin Uzmanları

Uzmanlarımız Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

Silah Levelleri ve Oyuncu Kalitesi

ZulaForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Zula Forum Off Topic Bölümü kategorisinde Inflames04 tarafından oluşturulan Silah Levelleri ve Oyuncu Kalitesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 234 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Zula Forum Off Topic Bölümü
Konu Başlığı Silah Levelleri ve Oyuncu Kalitesi
Konbuyu başlatan Inflames04
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Inflames04

Inflames04

Yeni Çömez
ZF Kayıtlı Üye
Katılım
21 Mar 2019
Mesajlar
1
Tepkime puanı
1
Yaş
32

ZF Puanı:

Zula oyununu son zamanlardan en iyi Türk MMOFPS oyunu olarak bilinmektedir. Bu oyun ve oyundaki geliştirenler sürekli geliştirmeler yapmakta ve her gün farklı hediyeler, vermektedir. Benim arada girdiğim Rekabet bölümünde gerek normal oyun modları bölümünde merak ettiğim bir kaç soru var. Ben sizler kadar iyi oynayamam aranızda süper oynayanlar ve harika takım oyunu oynayan arkadaşlar elbette vardır. Yalnız şu aşağıdaki merak ettiklerim yada merak ettiklerimizi Zula Oyunundan iyi olan birileri cevaplayabilir mi?

1. İki oyuncu karşı karşıya uzak mesafe, aynı silah karşı adamın her attığı kafaya.
2. Leveli +6 olan oyuncuların gördüğüm kadarı ile %85'lik bir elindeki silah hiç mi sekmiyor? ve köşeleri dönerken adamın orada olduğunu nasıl anlayıp sıkasıka geliyor..
3. Rekabet bölümündeki ESL Tagı olan oyunculardan bir kaçı eminimki ESL bahane, hile kullanıyor çünkü bunu öyle bir belli ediyor ki anlatılmaz yaşanır.
4. Bazı oyuncular öyle bi silah kullanıyor ki hile değilse silahlarının sekmemesi için hangi mateyaller kullanıyorsunuz? çünkü bazı silahlar adamlarda hiç sekmiyor.
5. Zula Oynayan oyuncular için silah ve Materyal önerileriniz var mı?
 
Üst