Soru sor

Sorular sorun ve Topluluğumuzdan Yanıt Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun

İşinin Uzmanları

Uzmanlarımız Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

Podyum ekranı çok uzun süre bekletiyor.

ZulaForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Zula Hataları kategorisinde delete35 tarafından oluşturulan Podyum ekranı çok uzun süre bekletiyor. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 298 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Zula Hataları
Konu Başlığı Podyum ekranı çok uzun süre bekletiyor.
Konbuyu başlatan delete35
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan delete35

delete35

ZF Moderatör
ZF Moderatör
ZF Kayıtlı Üye
Web sitesi
zulaforum.com
Gladyo Karakteriniz
ALONSO VARGAS

ZF Puanı:

Merhabalar cümleten. Oyunu Asus Rog Gl552wv laptop ile oynuyorum. İşlemcim de ekran kartım da oyun için gayet yeterli. Oyun içinde donma kasma gibi sorunlar yaşamıyorum. Ekran kartım ve diğer sürücülerimin hepsi güncel. Oyunu sildim tekrar yükledim ancak yine çözüm olmadı. Oyun bitimindeki 1. 2. ve 3. oyuncunun gösterildiği ekranda (podyum ekranı diye biliyorum o ekranı) çok uzun süre bekletiyor. Yaklaşık 1 dakikayı buluyor o ekranı geçmem. 85 level hesabım var. Hesap içindeki kartların fazlalığından olabilir diye düşündüm ancak sonradan alaka kuramadım. Destek birimine yazdım tabii her zamanki gibi çözüm bulunamadı. Bilgisi olan arkadaş varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim. Şimdiden teşekkür ederim herkese.

Admin

Fedai

ZF Puanı:

başka bir hesap açıp deneyin eğer aynı şey yaşarsanız bilgisayar ile alakalı olabilir eğer yaşamaz ise seniz hesap ayarlarından olabilir.

delete35

ZF Moderatör
ZF Moderatör
ZF Kayıtlı Üye
Web sitesi
zulaforum.com
Gladyo Karakteriniz
ALONSO VARGAS

ZF Puanı:

başka bir hesap açıp deneyin eğer aynı şey yaşarsanız bilgisayar ile alakalı olabilir eğer yaşamaz ise seniz hesap ayarlarından olabilir.
Yeni bir hesap denedim. Aynı problem orada da var. Ekran kartım fazlasıyla yeterli oyun için. Diğer özelliklerde de sorun yok. Problem yazılımsal muhtemelen diye düşünüyorum ancak çözemedim bir türlü.

quadreon

ZF Moderatör
ZF Moderatör
ZF Kayıtlı Üye
Gladyo Karakteriniz
IVAN VASILYEV

ZF Puanı:

donanımsal bir sorun olabilme ihtimali de mevcut

quadreon

ZF Moderatör
ZF Moderatör
ZF Kayıtlı Üye
Gladyo Karakteriniz
IVAN VASILYEV

ZF Puanı:

Yani tabii ki de olabilir de anlamadığım oyun içinde kasma, donma gibi bir sorun yok. Sadece o ekran çok uzun süre bekletiyor
değerli dostum oyunu onarmayı denedin mi internette genelde bu şekilde çözüme eriştiklerini söyleyenler mevcut tekrar yüklemeyi deneyebilirsin

quadreon

ZF Moderatör
ZF Moderatör
ZF Kayıtlı Üye
Gladyo Karakteriniz
IVAN VASILYEV

ZF Puanı:

ve tüm sürücülerinin güncel olduğundan emin olmalısın

Admin

Fedai

ZF Puanı:

oyun içi ayarlarınızdan kaynaklanıyor da olabilir. çünkü oyun sırasında değilde yeni oyuna geçerken o yükleme sırasında (podyum ) gecikme oluyor. Oyun ayarlarınızı kısmayı deneyin belki yeni oyun (yüklemede) geçişin de hızlanma olabilir.

delete35

ZF Moderatör
ZF Moderatör
ZF Kayıtlı Üye
Web sitesi
zulaforum.com
Gladyo Karakteriniz
ALONSO VARGAS

ZF Puanı:

Cevaplarınız için çok teşekkür ediyorum. Oyunu sildim tekrar yükledim, oyunu en düşük ayarlara aldım. Pencere modunda ve diğer ekran modlarında da denedim.Sürücülerimin de tamamı güncel. Çözüm bulamadım bir türlü. Dün 400 civarı seyrek ve nadir kart iadesi yaptım. Onun da etkisi olmadı. Oyun gayet akıcı ancak o ekran nedense çok uzun süre bekletiyor. İlginiz için çok teşekkür ediyorum.

Admin

Fedai

ZF Puanı:

Daha çok yardımcı olmak isterdik. Belki yeni güncelleme yayınladıklarında sizin de gecikmede kalkar.
Her zaman bekleriz.

quadreon

ZF Moderatör
ZF Moderatör
ZF Kayıtlı Üye
Gladyo Karakteriniz
IVAN VASILYEV

ZF Puanı:

Sorununu çözemediğimiz için üzgünüz, umarım hatasız keyifli bir oyun deneyimi yaşarsın :)

delete35

ZF Moderatör
ZF Moderatör
ZF Kayıtlı Üye
Web sitesi
zulaforum.com
Gladyo Karakteriniz
ALONSO VARGAS

ZF Puanı:

İlginize gerçekten çok teşekkür ederim. Belki bir güncellemeyle falan düzelir belki pek umudum yok ama. Gereken her şeyi yaptım çünkü. Bakalım beklemeye devam :)