Soru sor

Sorular sorun ve Topluluğumuzdan Yanıt Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun

İşinin Uzmanları

Uzmanlarımız Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

Oyuncu Kardeşlerimi Arıyorum.

ZulaForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Oyuncu Aranıyor kategorisinde illegalonline tarafından oluşturulan Oyuncu Kardeşlerimi Arıyorum. başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 165 kez görüntülenmiş, 2 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Oyuncu Aranıyor
Konu Başlığı Oyuncu Kardeşlerimi Arıyorum.
Konbuyu başlatan illegalonline
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Via33

illegalonline

Yeni Çömez
ZF Kayıtlı Üye
Gladyo Karakteriniz
ALONSO VARGAS

ZF Puanı:

Merhabalar arkadaşlar kendimi kısaca anlatayım 28 yaşındayım istanbul'da yaşıyorum uzun zamandır zula tarzı oyunlar oynuyorum yaklaşık 2016 tarihin'de oluşturmuş olduğum zula hesabım ile tekrar oyuna devam ediyorum günlük düzenli olarak en az 4-5 saat bilgisayar başında zula oynuyorum Discord adresim var benimle birlikte oynayabilecek arkadaşların mesajını bekliyorum veya yorum olarak'ta yazabilirsiniz. Genellikle %99 rekabetçi maçlar'da oyun oynuyorum düzenli oynayacak kendisine güvenen arkadaşlar ile takım olarak oyun oynamak isterim. Her gün saat 19:00'da oyunda oluyorum...

TakeMyHard

ZF Moderatör
ZF Moderatör
Gladyo Karakteriniz
IVAN VASILYEV

ZF Puanı:

Dostum, hâla forumda kayıtlıysan forumdaki ""Klan"" sistemini denemeni öneririm.

Via33

Yeni Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

Merhabalar arkadaşlar kendimi kısaca anlatayım 28 yaşındayım istanbul'da yaşıyorum uzun zamandır zula tarzı oyunlar oynuyorum yaklaşık 2016 tarihin'de oluşturmuş olduğum zula hesabım ile tekrar oyuna devam ediyorum günlük düzenli olarak en az 4-5 saat bilgisayar başında zula oynuyorum Discord adresim var benimle birlikte oynayabilecek arkadaşların mesajını bekliyorum veya yorum olarak'ta yazabilirsiniz. Genellikle %99 rekabetçi maçlar'da oyun oynuyorum düzenli oynayacak kendisine güvenen arkadaşlar ile takım olarak oyun oynamak isterim. Her gün saat 19:00'da oyunda oluyorum...
Selam.... Discord dan Via#4107 eklersen gorusebiliriz