Soru sor

Sorular sorun ve Topluluğumuzdan Yanıt Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun

İşinin Uzmanları

Uzmanlarımız Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

Oyuna bağlanamama, Takılmalar, Ani Ms yükselmesi

ZulaForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Zula Şikayet kategorisinde yigit59 tarafından oluşturulan Oyuna bağlanamama, Takılmalar, Ani Ms yükselmesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,501 kez görüntülenmiş, 0 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Zula Şikayet
Konu Başlığı Oyuna bağlanamama, Takılmalar, Ani Ms yükselmesi
Konbuyu başlatan yigit59
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan yigit59

yigit59

Yeni Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

Merhabalar, öncelikle oyununuza büyük beklentiler ile başladım fakat nafile.
100mbit bağlantı ve oyun içi 20ms değerleri ile oyunda büyük takılmalar mevcut. 32gb ram ve gtx1080 ekran kartlı bilgisayarım var oyunu akıcı oynarken birden drop yiyoruz. Rekabetçi maçların bir çoğuna bağlanamıyoruz. Bağlanırsak da tamamen şans eseri. Zula paşamızın canı isterse rekabetçiye bizi atıyor istemezse siyah ekranda dakikalarca bırakıyor. Yan dairemdeki 5 arkadaşım ve oyun içinde tanıştığım bir çok arkadaşımda bu sorun mevcut. Ölüm anında ani takılmalar, efendime söyleyeyim 16 kişilik ölüm maçı atarken oyunun bir 10 saniyelik donması ve geldiğinde herkesin pinginin 500-600 lerde olması herkesin buna sitem etmesi falan daha söylenecek çok şey var ama saygı ve sevgi kuralları içinde bu mesajı yazıyorum. Üstelik Türk oyunu! Bizim oyunumuz destek olalım p2w oyun ama olsun hem eğlenelim hem destek çıkalım dedik. Çok sağolsunlar Zula ve Ekiplerine teşekkür ediyorum oyuna Teknik anlamda hiçbir gelişme yapmıyorlar daha çok estetik kısıma özen gösteriyorlar. 2009 yılında yayınlanan Half Life oyunundaki pvp çatışmalardaki akıcılık bile 2020 senesi Zula oyununda yok. Artık söyleyecek birşey de yok. İnşallah yazdığım bu sitem dolu mesajım yayınlanır ve bazı kişilerde bazı düşüncelere etki eder. Bu şekilde oyuncu kazanmak yerine oyuncu kaybediyorsunuz. Sağlıcakla Kalın.