Soru sor

Sorular sorun ve Topluluğumuzdan Yanıt Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun

İşinin Uzmanları

Uzmanlarımız Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

İNİNAL ÜZERİNDEN PARA YATIRAMIYORUM

ZulaForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Zula Parası Alım\/Satım kategorisinde Zovirax` tarafından oluşturulan İNİNAL ÜZERİNDEN PARA YATIRAMIYORUM başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,966 kez görüntülenmiş, 5 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Zula Parası Alım\/Satım
Konu Başlığı İNİNAL ÜZERİNDEN PARA YATIRAMIYORUM
Konbuyu başlatan Zovirax`
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan emre

Zovirax`

Yeni Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

ZULA WEB SİTESİ VE OYUNUN İÇERİSİNDEN İKİ KISIMDANDA İNİNAL İÇERİSİNDEN PARA YATIRAMIYORUM HESABIMDA PARA VAR AMA PROBLEM SİTEDE BAĞLINTI HATASI VERİYOR EVDELİ PC'DEN, TELEFONDAN, İNTERNET KAFEDEN DENEDİM AMA KART BİLGİLERİMİ GİRDİKTEN SONRA BAĞLANTI HATASI DİYOR LÜTFEN YARDIM EDİN.. SEVGİLER SAYGILAR İYİ OYUNLAR..

TakeMyHard

ZF Moderatör
ZF Moderatör
Gladyo Karakteriniz
IVAN VASILYEV

ZF Puanı:

O Sıkıntı arada bana da oluyor, büyük ihtimâl sıkıntı Zula'da değil ininal kartda.
Bi ininal müşteri hizmetlerini ara, oraya danış derim. Ben öyle yapmıştım.

emre

ZF Moderatör
ZF Moderatör
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

Eğer İninal ile ödeme çalışmıyorsa Kredi Kartı ödeme yöntemini seçin. Eğer promosyon yoksa ödeme yapacağınız zaman (İninal ile ZA alanlara 1000 ZA hediye gibi) her zaman kredi kartı seçeneğini seçin.
Örneğin: 12.000 ZA'yı İninal ödeme seçeneğini seçerek öderseniz 24,32 TL ödemiş olursunuz, ama kredi kartı seçeneği ile öderseniz 24,19 TL ödemiş olursunuz. Bu komisyon İninal ile alakalı bir komisyon.
Not: Yukarıdaki veriler güncel fiyatlar üzerinden örnek verilmiştir.
Not 2: İninal ödeme seçeneği veya kredi kartı ödeme seçeneği arasında herhangi bir fark yoktur. Dediğim gibi sadece promosyon varsa yararlanamazsınız.