Soru sor

Sorular sorun ve Topluluğumuzdan Yanıt Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun

İşinin Uzmanları

Uzmanlarımız Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

Hile Kullanmıyorum Her Açtığım Account Ban Yiyor

ZulaForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Zula Yardım kategorisinde msn_ci tarafından oluşturulan Hile Kullanmıyorum Her Açtığım Account Ban Yiyor başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 85 kez görüntülenmiş, 4 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Zula Yardım
Konu Başlığı Hile Kullanmıyorum Her Açtığım Account Ban Yiyor
Konbuyu başlatan msn_ci
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan behemoth1303
Arkadaşlar öncelikle herkese iyi forumlar;

30 Yaşını devirmiş biri olarak en ufak bir hile macro vs hiçbirşey kullanmamaktayım hayatımda da hiç kullanmadım.

Eski accountum ban yiyince destek bölümünden destek alamadım ve yeni bir account açtım oda ban yedi.

Şimdi 3. bir account açtım oda ban yedi Allah rızası için bana yardım edin ben ne yapmalıyım ki oyunu oynayabileyim.

Yorumlar

30 Yaşını devirmiş biri olarak en ufak bir hile macro vs hiçbirşey kullanmamaktayım hayatımda da hiç kullanmadım.

Eski accountum ban yiyince destek bölümünden destek alamadım ve yeni bir account açtım oda ban yedi.

Şimdi 3. bir account açtım oda ban yedi Allah rızası için bana yardım edin ben ne yapmalıyım ki oyunu oynayabileyim.
Destek açabilirsin ya da client onar vardı eskiden o hala var ise ben göremedim onu onu da deneyebilirsin

Zamanında hile kullanıp sildiyseniz ekstra dosyalar kalmış olabilir. Bilgisayarınıza virüs bulaşmış olabilir. Bulaşan virüs sebepli olarak bilgisayarınızda hile kullanıyormuş gibi gözüküyor olabilirsiniz..

Zamanında hile kullanıp sildiyseniz ekstra dosyalar kalmış olabilir. Bilgisayarınıza virüs bulaşmış olabilir. Bulaşan virüs sebepli olarak bilgisayarınızda hile kullanıyormuş gibi gözüküyor olabilirsiniz..
dediğim gibi client güncellenmeden önce bu durum için onar tuşu vardı hala varsa ona basabilirsin ya da destek açabilirsiniz, İyi Forumlar.

dediğim gibi client güncellenmeden önce bu durum için onar tuşu vardı hala varsa ona basabilirsin ya da destek açabilirsiniz, İyi Forumlar.
Onar butonu duruyor. Fakat onar butonu oyununuz güncel değilse güncel olmayan dosyaları tarayıp güncellenmesini sağlayacaktır. Yukarıda söylemiş olduğum problemleri düzeltmeyecektir.