Soru sor

Sorular sorun ve Topluluğumuzdan Yanıt Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun

İşinin Uzmanları

Uzmanlarımız Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

Hesap E-Posta

ZulaForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Zula Şikayet kategorisinde yunusemre4646 tarafından oluşturulan Hesap E-Posta başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 649 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Zula Şikayet
Konu Başlığı Hesap E-Posta
Konbuyu başlatan yunusemre4646
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan zeus

yunusemre4646

Yeni Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

Hesabımın kullanıcı adını hatırlıyorum. Oyunlarda kullandığım şifrelerin hepsini denedim fakat giriş yapamıyorum. uzun süredir oynamadığım için hesap kapandı mı acaba diye düşünüyordum fakat kapatılmadığını öğrendim. E postamı hatırlamıyorum mail gönderirkende isminin başı gözükse bile hatırlarım belki ama hiçbir bilgi gösterilmiyor. Hesaba girdiğim e pinleri bile verebilirim . ya da e postayı benimle paylaşabilirseniz hesabımı kurtarabilirim. içindeki kostümler vs bilgilerini de paylaşabilirim. Canlı olarak ulaşıp yardım alabileceğim direkt iletişim kurabileceğim bir yer bulamadım. yardımcı olabilecek birisi varsa lütfen yazsın

zeus

Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

Hesabımın kullanıcı adını hatırlıyorum. Oyunlarda kullandığım şifrelerin hepsini denedim fakat giriş yapamıyorum. uzun süredir oynamadığım için hesap kapandı mı acaba diye düşünüyordum fakat kapatılmadığını öğrendim. E postamı hatırlamıyorum mail gönderirkende isminin başı gözükse bile hatırlarım belki ama hiçbir bilgi gösterilmiyor. Hesaba girdiğim e pinleri bile verebilirim . ya da e postayı benimle paylaşabilirseniz hesabımı kurtarabilirim. içindeki kostümler vs bilgilerini de paylaşabilirim. Canlı olarak ulaşıp yardım alabileceğim direkt iletişim kurabileceğim bir yer bulamadım. yardımcı olabilecek birisi varsa lütfen yazsın
Dediğiniz gibi hesabınız kapanmaz.Kayıt olurken telefon numaranızı kaydettiniz mi*?