Soru sor

Sorular sorun ve Topluluğumuzdan Yanıt Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun

İşinin Uzmanları

Uzmanlarımız Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

Her rekabetçide eksik oynuyoruz...

ZulaForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Zula Şikayet kategorisinde SeSe1905 tarafından oluşturulan Her rekabetçide eksik oynuyoruz... başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,174 kez görüntülenmiş, 3 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Zula Şikayet
Konu Başlığı Her rekabetçide eksik oynuyoruz...
Konbuyu başlatan SeSe1905
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan SeSe1905

SeSe1905

Yeni Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

Böyle oyun olmaz olsun... Nisandan bu yana bi deniyim dedim para ytırmaya degermi diye.. Tam altın lige yükseliyorum 3v5 atıyoruz yenılıyoruz.. Adamlar klan olarak giriyor yenilicne küfür edip cevap verme hakkı doğuruyor, sonra karsılık verınce hemen susturuluyoruz... Sinir hastası olmamak için akıl sağlığını oyun yüzünden kaybetmemek için an itibariyle ( 01.06.2020 19:25) oyunu sildim attım. Soran olursa indirmeye zahmet etmeyin diyicem.. Zamanlı zamansız bakımlar, rekabet modunda eksik oynatmalar her söze susturma cezaları... Lanet olsun böyle oyuna..

zeus

Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

Eminol ki yanlarına kalmıyor o çok değer verdikleri hesapları hiç beklemedikleri anda kapatılıyor ve tüm emekleri gidiyor. ve bütün oyunlarda böyle dengesiz insanlar var sildiğine üzüldüm

quadreon

ZF Moderatör
ZF Moderatör
ZF Kayıtlı Üye
Gladyo Karakteriniz
IVAN VASILYEV

ZF Puanı:

Oyuna yeniden bağlanma özelliği getirdiklerinde bu olay bi nebze olsun azalacaktır en azından öyle umuyorum

SeSe1905

Yeni Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

Oyuna yeniden bağlanma özelliği getirdiklerinde bu olay bi nebze olsun azalacaktır en azından öyle umuyorum
Hiç yoktan iyidir belki 1 round kaçar ama telafısı var. Ya da lobide oyun başlatırken " başlamış oyuna katılma" seçeneği de iyi olurdu. İsteyen seçip katılabilir. Yazdık ama herkes çorbasına parasına bakıyor. Düzeltme çabası yok za satalım gerisi bizi bağlamaz modundalar, İllallah ettirdiler. En çok tepkiyi, şikayeti alan durumu çözmüyorlar daha diğerlerine hiç bakmazlar.