Soru sor

Sorular sorun ve Topluluğumuzdan Yanıt Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun

İşinin Uzmanları

Uzmanlarımız Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

hacklerın cogalması ve ılgılenılmemesi

ZulaForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Zula Şikayet kategorisinde wibbon tarafından oluşturulan hacklerın cogalması ve ılgılenılmemesi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,697 kez görüntülenmiş, 1 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Zula Şikayet
Konu Başlığı hacklerın cogalması ve ılgılenılmemesi
Konbuyu başlatan wibbon
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Dnz

wibbon

Yeni Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

arkadaslar hackler cogaldı oyunda ve kımse ılgılenmıyor hack acan oynuyor ve keyıfsız bı durumla karsı karsıyayız 100 oyuncudan abartmıyorum 70 i hack kullanıyor ve cekınmeden her şekilde gözümüze soka soka oynuyor ilgilenilmediğinden sayenizde oyunu bırakıyoruz oynanmıcak hal aldı bunun ıcın tum zula ekibine teşşekkür ediyoruz saolun iyi ki varsınız bu süreçte asla global bır oyun olamıcaksınız iyi günler

Dnz

Yeni Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

Ben bu oyunu yaklaşık 2 senedir oynayan biriyim ve zevk alan biriyim ama ben haksız yere bağlanmaktan şikayetçiyim siz ne yapıyorsunuz ya ne diyorsunuz dalga mı geçiyorsunuz 3 ay banım vardı yeni kalktı yeni bitti yine banlandın 3 ay siz nasıl oyun işi yapıyorsunuz ailevi değerlere hakaret nedeniyle kimsenin ailesine falan bi şey demedim gelip bana ve aileme bi şey diyorlar ama ben banlanıyorum bu nasıl oluyor bana bunu bi diyin siz ne demeye çalışıyorsunuz yav ban bitti bi oynayalım dedik yav yaptığınıza bakın bu güzel bi şey mi sizin haklının yanında yer almanız gerekirken diğer kişilerin yanında yer alıyorsunuz size yakışan bu mu yakıştırıyor musunuz kendinize ne bu ya ben niye 3 ay yapmadığım bi şeyden banlıyım benim banımı kaldırın sizi şikayet mi etmeliyim davalık mı etmeliyim gecenin saati size yazıyorum bu yüzden ben niye yazmayım haklı olduğum yerde hakkım neyse onu savunacam sizi işinizden mi etmeliyim önceden böyle haksız yere banlanmadım şimdi ne oldu ya daha yeni bitmiş 3 aylık ban ben niye bi daha yapmadığım bi şeyden dolayı 3 ay banlanıyorum yine benim banımı kaldırın sinirlendirdiniz beni ben size nasıl efendi olayım ne kadar sakin olabilirim daha siz beni mi test ediyorsunuz size nasıl saygılı olabilirim ben siz beni nasıl gelip de haksız yere banlarsınız bu güzel bi davranış mı ben niye banım yeni bitmişken 3 ay bi daha bekleyim ne istiyorsunuz siz benden sıkıldım ben ya cidden benim banımı kaldırın ben geldim size şikayetimi diğer sayfadan yaptım buradan da yapıyorum şimdi banımı kaldırın 3 ay bi daha bekleyim bu ne ya siz nesiniz