Soru sor

Sorular sorun ve Topluluğumuzdan Yanıt Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun

İşinin Uzmanları

Uzmanlarımız Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

Forum Ekibi Başvuru(Moderatör)

ZulaForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Forum Duyuruları kategorisinde Admin tarafından oluşturulan Forum Ekibi Başvuru(Moderatör) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,245 kez görüntülenmiş, 71 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Forum Duyuruları
Konu Başlığı Forum Ekibi Başvuru(Moderatör)
Konbuyu başlatan Admin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Admin

01BiNaRY01

ZF Moderatör
ZF Moderatör
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

Zula Nickname : ESC^SkyLiNe
İsim, Soyisim : Sefa Pehlivan

Sebebiyet :

Foruma yeni kayıt oldum ve yardımcı olmak istiyorum Zula'da sorunu olan oyunculara.

Bilgisayar bilgim var, Hesap Güvenliği'nde iyiyimdir, Web Site Design ve Güvenlik'te az bişey bilgim var (HTML ve CSS Kodları biliyorum).

Arkadaşlarım (Zehir) lakabını taktı bana bu bilgilere sahip olduğum için 😄

Daha fazla bilgi gerekiyorsa anlatırım.

Oyun'da veya Zula Oyun sitesinde gördüğüm bazı bug veya eksikleri Zula Destek'te Diğer > Öneri'den Mesajımı yazıyorum nelerin eklenebileceğine dair.

Şimdiden teşekkürler.

Saygılarımla.
Tekrar yazıyorum bir eksiğim olduğunu sonradan gördüm

2017 yılından beri oynuyorum. 2018'de ara verdim oyunlara, derslerimi yapıyordum oyun oynamak yerine.

Şunu eklemek istiyorum :
Hile'ye karşıyımdır bir kez olsun Zula oyunu'nda kullanmadım. Türk Yapımı oyunu olduğundan haksızlık yapmam, yapamam.

BaBA

ZF Moderatör
ZF Moderatör
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

Zula K. Adı: KBT`<>BaBA<> (Oyun içi ismim budur.)
Adı : Mehmet Çağrı Kertiş
Zula Yılı(kaç yıldır zula oynadığım): Kapalı beta sürecinde bulundum o zamandan beri Zula oynuyorum. 2015 yılından beri oynuyorum. 5-6 yıl arası.
Neden Mod Olmak istiyorum: Bu oyunda çok zamanım geçti ve kendimi bazen buraya ait hissediyorum. Hem de bu sayede oyuna katkıda bulunmuş olurum diye düşündüm. Geri dönüşlerinizi bekliyorum.

Admin

Fedai

ZF Puanı:

Zula K. Adı: KBT`<>BaBA<> (Oyun içi ismim budur.)
Adı : Mehmet Çağrı Kertiş
Zula Yılı(kaç yıldır zula oynadığım): Kapalı beta sürecinde bulundum o zamandan beri Zula oynuyorum. 2015 yılından beri oynuyorum. 5-6 yıl arası.
Neden Mod Olmak istiyorum: Bu oyunda çok zamanım geçti ve kendimi bazen buraya ait hissediyorum. Hem de bu sayede oyuna katkıda bulunmuş olurum diye düşündüm. Geri dönüşlerinizi bekliyorum.
Dönüş Yapıldı

MrBerdush

Yeni Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

Merhaba, gündüzleri çalıştığımız için bir kaç arkadaşımız dışında forum içerisinde oyun oynayan ve oynarken bazı hatalara çözüm arayan, foruma "MOD" kimliğinde forum yetkilileri alınacaktır. İlgilenen arkadaşlar bu konu altından aşağıdaki Form'u dolduracak göndermeniz yeterlidir.

Zula K. Adı:
Adı :
Neden Mod Olmak istiyorsunuz:
gibi bilgileri iletirseniz en kısa sürede olumlu yanıtlar ile cevap vereceğimize emin olabilirsiniz.

Not: Mod arkadaşlar günlük zulaforum'a girmek zorunluluğu vardır. Mobil ve Tablet uyumludur.

Zula K. Adı:CounterAttacK
Adı :Ahmet
Zula Yılı(kaç yıldır zula oynadığı): Başka hesabım vardı ancak şifresini unuttum yeni hesap açtım şuan ki hesabımla birlikte toplamda 3,5 yıl oldu
Neden Mod Olmak istiyorsunuz: Oyuna hemen hemen her gün giriş yapıyorum. Oyun hakkında bildiklerim ile yardımcı olmak bilmediklerimi de öğrenmek istiyorum.

avkan

Yeni Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

Merhaba
Aktif olmayan arkadaşların yetkileri alınmıştır. Lütfen aktif olalım itiraz etmek isteyenelr özel mesaj yolu ile ulaşabilirler. Başvurular devam etmektedir.

(Geçerli sebep olur ise)
Merhaba adım Hakan yaş 54 İstanbul doğumluyum
uzun yıllardan beri bilişim ile ilgili çalışmalarım var Microsoft

avkan

Yeni Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

uzun yıllar mmorpg ve fps tarzı oyunlar oynadım halen aktif olarak microsoft insider görevini yürütmekteyim .

Adı :Hakan
Zula Yılı(kaç yıldır zula oynadığı): 7 ay
Neden Mod Olmak : Forum üyelerine yardımcı olmak,forumun gelişmesine katkıda bulunmak ,zula ile ilgili bilgi konusunda forumda yardımcı olmak amaçlı istiyorum

uzun yıllar mmorpg ve fps tarzı oyunlar oynadım ,halen aktif olarak microsoft insider görevini yürütmekteyim .

Admin

Fedai

ZF Puanı:

uzun yıllar mmorpg ve fps tarzı oyunlar oynadım halen aktif olarak microsoft insider görevini yürütmekteyim .

Adı :Hakan
Zula Yılı(kaç yıldır zula oynadığı): 7 ay
Neden Mod Olmak : Forum üyelerine yardımcı olmak,forumun gelişmesine katkıda bulunmak ,zula ile ilgili bilgi konusunda forumda yardımcı olmak amaçlı istiyorum

uzun yıllar mmorpg ve fps tarzı oyunlar oynadım ,halen aktif olarak microsoft insider görevini yürütmekteyim .
Dönüş Yapıldı

#Tr/SyroX

Yeni Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

Zula K. Adı:#Tr/SyroX
Adı :Yunusemre
Zula Yılı(kaç yıldır zula oynadığı):13.1.2018'den beri zula oynuyorum
Neden Mod Olmak istiyorsunuz:insanlara yardım etmek istiyorum

cypress58

Yeni Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

Zula K. Adı: cypress58
Adı :yasin
Zula Yılı(kaç yıldır zula oynadığı): 1 sene
Neden Mod Olmak istiyorsunuz: farklı bir oyunda yapmış olduğum Mod Görevini Türkiyenin markası ZULA Dada Devam Ettirmek İstiyorum

avkan

Yeni Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

Forum yetkilisi arkadaşların dikkatine , moderatörlük için daha önceden yaptığım baş vuruyu kabul etmiştiniz ilginize teşekkürler ama ben bu oyunun genel sıkıntısının oldukça fazla olduğunu görüyorum en başta her 10 oyuncudan 5 i hile kullanıyor oyunda çok fazla değişiklik yapılıyor ,oyun sahiplerini tanıyorum ve şunu diyebilirim destek bölümünden tutunda İn game ,lokum game kurucularının, bu işin duayeni olan
Çin ,güney kore 'deki firma yöneticileri gibi işlerinde yeteri kadar prof olmadığını görüyorum .Kaldı ki ne oyunun destek bölümü ne de facebooktaki sayfalarında oyuncuların sıkıntılarına cevap verecek pozitif yaklaşımlar zerre kadar yok , bunları yazarken de üstüne basa basa söyleyeyim 54 yaşındayım gerel mmporg gerek fps oyunları ile yıllardır ilgilenirim o yüzden bunları yazma ihtiyacı duydum daha fazla uzatmadan isteğime teveccüh göstererek vermiş olduğunuz moderatörlük görevinden çıkarılmamı istiyorum
Teşekkürler ,İyi günler

Son düzenleme:

Admin

Fedai

ZF Puanı:

Forum yetkilisi arkadaşların dikkatine , moderatörlük için daha önceden yaptığım baş vuruyu kabul etmiştiniz ilginize teşekkürler ama ben bu oyunun genel sıkıntısının oldukça fazla olduğunu görüyorum en başta her 10 oyuncudan 5 i hile kullanıyor oyunda çok fazla değişiklik yapılıyor ,oyun sahiplerini tanıyorum ve şunu diyebilirim destek bölümünden tutunda İn game ,lokum game kurucularının, bu işin duayeni olan
Çin ,güney kore 'deki firma yöneticileri gibi işlerinde yeteri kadar prof olmadığını görüyorum .Kaldı ki ne oyunun destek bölümü ne de facebooktaki sayfalarında oyuncuların sıkıntılarına cevap verecek pozitif yaklaşımlar zerre kadar yok , bunları yazarken de üstüne basa basa söyleyeyim 54 yaşındayım gerel mmporg gerek fps oyunları ile yıllardır ilgilenirim o yüzden bunları yazma ihtiyacı duydum daha fazla uzatmadan isteğime teveccüh göstererek vermiş olduğunuz moderatörlük görevinden çıkarılmamı istiyorum
Teşekkürler ,İyi günler
Merhabalar Moderatörlük göreviniz sona ermiştir.