Soru sor

Sorular sorun ve Topluluğumuzdan Yanıt Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun

İşinin Uzmanları

Uzmanlarımız Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

Forum Ekibi Başvuru(Moderatör)

ZulaForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Forum Duyuruları kategorisinde Admin tarafından oluşturulan Forum Ekibi Başvuru(Moderatör) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 5,677 kez görüntülenmiş, 55 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Forum Duyuruları
Konu Başlığı Forum Ekibi Başvuru(Moderatör)
Konbuyu başlatan Admin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan dsggsd

Forumfurkan1910

Yeni Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

Zula K.A: Pasy+
Adı: Furkan
Zula yili:4 yıldır
Mod olma istegim:
Daha once de bunun gibi forum sitelerinde yoneticilik yaptim bu sitedede kendimi gosterip size yararım olmasini isterim diger arkadaslara basarilar dilerim ins mod olurum

Admin

Fedai

ZF Puanı:

Zula K.A: Pasy+
Adı: Furkan
Zula yili:4 yıldır
Mod olma istegim:
Daha once de bunun gibi forum sitelerinde yoneticilik yaptim bu sitedede kendimi gosterip size yararım olmasini isterim diger arkadaslara basarilar dilerim ins mod olurum

Özel mesaj ile telefon bilgilerinizi iletirmisiniz veya skype

SW`VorteX

Yeni Çömez
ZF Kayıtlı Üye
Gladyo Karakteriniz
ELENA TERENTJEVA

ZF Puanı:

Merhaba, gündüzleri çalıştığımız için bir kaç arkadaşımız dışında forum içerisinde oyun oynayan ve oynarken bazı hatalara çözüm arayan, foruma "MOD" kimliğinde forum yetkilileri alınacaktır. İlgilenen arkadaşlar bu konu altından aşağıdaki Form'u dolduracak göndermeniz yeterlidir.

Zula K. Adı:
Adı :
Neden Mod Olmak istiyorsunuz:
gibi bilgileri iletirseniz en kısa sürede olumlu yanıtlar ile cevap vereceğimize emin olabilirsiniz.

Not: Mod arkadaşlar günlük zulaforum'a girmek zorunluluğu vardır. Mobil ve Tablet uyumludur.
Zula K. Adı: SW`VorteX
Adı : Umut Çalışkan
Zula Yılı(kaç yıldır zula oynadığı): 3
Neden Mod Olmak istiyorsunuz: üyelere yardımcı olabilmek ve problemleri çözmek için

Wonka

ZF Moderatör
ZF Moderatör
ZF Kayıtlı Üye
Gladyo Karakteriniz
ELENA TERENTJEVA

ZF Puanı:

Merhaba, gündüzleri çalıştığımız için bir kaç arkadaşımız dışında forum içerisinde oyun oynayan ve oynarken bazı hatalara çözüm arayan, foruma "MOD" kimliğinde forum yetkilileri alınacaktır. İlgilenen arkadaşlar bu konu altından aşağıdaki Form'u dolduracak göndermeniz yeterlidir.

Zula K. Adı:
Adı :
gibi bilgileri iletirseniz en kısa sürede olumlu yanıtlar ile cevap vereceğimize emin olabilirsiniz.

Not: Mod arkadaşlar günlük zulaforum'a girmek zorunluluğu vardır. Mobil ve Tablet uyumludur.
Merhabalar Owl’Wonka Owl’Rin hesaplarının sahibiyim
Mustafa
18
3 yıl Türkiye serverında 1 yılda Avrupa’ serverinizde oynadım
Gerekli bilgilere sahip olduğumu düşünüyorum ve bug açıklarından arkadaşlarımın canları sıkılsın istemiyorum saygılar wonka...

Admin

Fedai

ZF Puanı:

Merhabalar Owl’Wonka Owl’Rin hesaplarının sahibiyim
Mustafa
18
3 yıl Türkiye serverında 1 yılda Avrupa’ serverinizde oynadım
Gerekli bilgilere sahip olduğumu düşünüyorum ve bug açıklarından arkadaşlarımın canları sıkılsın istemiyorum saygılar wonka...
Mod olarak atandınız. Yetkilerde sorun görürseniz özel'den yazınız.

quadreon

ZF Moderatör
ZF Moderatör
ZF Kayıtlı Üye
Gladyo Karakteriniz
IVAN VASILYEV

ZF Puanı:

Zula K. Adı: doguhan1412
Adı :Doğuhan Burak ÇITLAK
Zula Yıl: 3 Senedir aktif olarak oynuyorum.
Neden Mod Olmak istiyorsunuz: Daha önce bir kaç forumda editör ve moderatör olarak görev aldım. Oynadığım oyunun da forum sitesinde görev almak ve değerli Zula oyuncularına hizmet vermek beni mutlu edeceğinden dolayı bu forumda moderatör olmak istiyorum.

quadreon

ZF Moderatör
ZF Moderatör
ZF Kayıtlı Üye
Gladyo Karakteriniz
IVAN VASILYEV

ZF Puanı:

Zula K. Adı: doguhan1412
Adı :Doğuhan Burak ÇITLAK
Zula Yıl: 3 Senedir aktif olarak oynuyorum.
Neden Mod Olmak istiyorsunuz: Daha önce bir kaç forumda editör ve moderatör olarak görev aldım. Oynadığım oyunun da forum sitesinde görev almak ve değerli Zula oyuncularına hizmet vermek beni mutlu edeceğinden dolayı bu forumda moderatör olmak istiyorum.
Gerekli düzeltmeler:
Adım: Doğuhan Burak ÇITLAK
kullanıcı adı: Ais*A

Keystone

Yeni Çömez
ZF Kayıtlı Üye
Gladyo Karakteriniz
ELENA TERENTJEVA

ZF Puanı:

Zula K. Adı: Mir|Keystone
Adı :Muhammed
Zula Yılı(kaç yıldır zula oynadığı):2
Neden Mod Olmak istiyorsunuz: Benim Gibi Sıkıntı Çeken Zula Oyuncularının Daha Önce Sorun Ve Sıkıntılarının Giderilmesi İçin.

delete35

ZF Moderatör
ZF Moderatör
ZF Kayıtlı Üye
Web sitesi
zulaforum.com
Gladyo Karakteriniz
ALONSO VARGAS

ZF Puanı:

Zula K. Adı:
Adı :

Kullanıcı Adı: !SuperDad!
İbrahim
29
3 yıldır oynuyorum. 85 level hesabım var.
Hem kullanıcılara faydalı olmak hem de bilmediğim sorunların çözümlerini öğrenmek.

quadreon

ZF Moderatör
ZF Moderatör
ZF Kayıtlı Üye
Gladyo Karakteriniz
IVAN VASILYEV

ZF Puanı:

Kullanıcı Adı: !SuperDad!
İbrahim
29
3 yıldır oynuyorum. 85 level hesabım var.
Hem kullanıcılara faydalı olmak hem de bilmediğim sorunların çözümlerini öğrenmek.
Hayırlı olsun, bol şans :)

LanoXs

Yeni Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

Zula K. Adı:MustafaGediz316
Adı :Mustafa Gediz
Zula Yılı(kaç yıldır zula oynadığı):Zula ilk açıldığı'nda bir süre oynamıştım, şimdi tekrar başladım.
Neden Mod Olmak istiyorsunuz:Biliyorsunuz ki ZulaOyun çok büyük bir platform.Zula'nın admin ve geliştirici kadrosunun bu sebeple fazlasıyla iş yükü var.Benim mod olma isteğim, ZulaOyun yönetim kadrosunun forum üzerinde ki yükünü azaltmalarına yardımcı olmaya çalışmak ve forum üzerinde ki düzenin sağlanmasında pay sahibi olmaktır.

Admin

Fedai

ZF Puanı:

Zula K. Adı:MustafaGediz316
Adı :Mustafa Gediz
Zula Yılı(kaç yıldır zula oynadığı):Zula ilk açıldığı'nda bir süre oynamıştım, şimdi tekrar başladım.
Neden Mod Olmak istiyorsunuz:Biliyorsunuz ki ZulaOyun çok büyük bir platform.Zula'nın admin ve geliştirici kadrosunun bu sebeple fazlasıyla iş yükü var.Benim mod olma isteğim, ZulaOyun yönetim kadrosunun forum üzerinde ki yükünü azaltmalarına yardımcı olmaya çalışmak ve forum üzerinde ki düzenin sağlanmasında pay sahibi olmaktır.
Cevap verildi

dsggsd

Yeni Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

Zula K. Adı:
Adı :

ruhemici_82
Çağatay Yiğit ÜNAL
14
2016'dan beri oynuyorum
İstememin sebebi:Sınavdan çıktım;6,7 aydır takip edemedim hiçbir şeyi ; sıkılıyorum 1,2 arkadaşım ile arada eğleniyoruz ama kesmiyor beni;artık kendime bir şey yapmam lazım , biraz moral olur bana (bu arada nickimin sebebi Harry Potter değil kuzenlerimle yaşadım bir şey ile alakalı)

dsggsd

Yeni Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

ruhemici_82
Çağatay Yiğit ÜNAL
14
2016'dan beri oynuyorum
İstememin sebebi:Sınavdan çıktım;6,7 aydır takip edemedim hiçbir şeyi ; sıkılıyorum 1,2 arkadaşım ile arada eğleniyoruz ama kesmiyor beni;artık kendime bir şey yapmam lazım , biraz moral olur bana (bu arada nickimin sebebi Harry Potter değil kuzenlerimle yaşadım bir şey ile alakalı)
Yeni katıldım ama bayadır burayı takip ediyorum