Soru sor

Sorular sorun ve Topluluğumuzdan Yanıt Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun

İşinin Uzmanları

Uzmanlarımız Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

Forum Ekibi Başvuru(Moderatör)

ZulaForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Forum Duyuruları kategorisinde Admin tarafından oluşturulan Forum Ekibi Başvuru(Moderatör) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 7,262 kez görüntülenmiş, 71 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Forum Duyuruları
Konu Başlığı Forum Ekibi Başvuru(Moderatör)
Konbuyu başlatan Admin
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Admin

Admin

Fedai

ZF Puanı:

Merhaba, gündüzleri çalıştığımız için bir kaç arkadaşımız dışında forum içerisinde oyun oynayan ve oynarken bazı hatalara çözüm arayan, foruma "MOD" kimliğinde forum yetkilileri alınacaktır. İlgilenen arkadaşlar bu konu altından aşağıdaki Form'u dolduracak göndermeniz yeterlidir.

Zula K. Adı:
Adı :
Neden Mod Olmak istiyorsunuz:
gibi bilgileri iletirseniz en kısa sürede olumlu yanıtlar ile cevap vereceğimize emin olabilirsiniz.

Not: Mod arkadaşlar günlük zulaforum'a girmek zorunluluğu vardır. Mobil ve Tablet uyumludur.

Hacker53

Yeni Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

Merhaba, gündüzleri çalıştığımız için bir kaç arkadaşımız dışında forum içerisinde oyun oynayan ve oynarken bazı hatalara çözüm arayan, foruma "MOD" kimliğinde forum yetkilileri alınacaktır. İlgilenen arkadaşlar bu konu altından aşağıdaki Form'u dolduracak göndermeniz yeterlidir.

Zula K. Adı:
Adı :
Neden Mod Olmak istiyorsunuz:
gibi bilgileri iletirseniz en kısa sürede olumlu yanıtlar ile cevap vereceğimize emin olabilirsiniz.

Not: Mod arkadaşlar günlük zulaforum'a girmek zorunluluğu vardır. Mobil ve Tablet uyumludur.
Mamiabc123
Muhammet ısmail cici
15 yaş
1.5 yıldır felan oynuyorum

ByGold

Çömez
ZF Kayıtlı Üye
Web sitesi
www.samptr.xyz
Gladyo Karakteriniz
TREVOR EDWARD MOORE

ZF Puanı:

Zula K. Adı:-ByGold-
Adı :Arda
Zula Yılı(kaç yıldır zula oynadığı):2 senedir.
Neden Mod Olmak istiyorsunuz:Forumdaki üyelere daha iyi hizmet etmek için sorunlarına çözüm bulmak için mod olmak istiyorum.

Son düzenleme:

Admin

Fedai

ZF Puanı:

buradaki kullanıcı adınızı ;) oyundaki kullanıcı adı ile burası farklıdır. Forum kuraları gereği, bu şekilde kullanıcı adı ile yönetime katamam sizi. Kullanıcı adınızı değiştirmek isterseniz, ÖZEL Mesaj olarak bana atın ben tekrar pc ye geçtiğimde gün içerisinde değiştirip ekibe katayım sizi.

mctoyunda01

Yeni Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

Zula K. Adı:yok
Adı :Muhammed Can
Zula Yılı(kaç yıldır zula oynadığı):1
Neden Mod Olmak istiyorsunuz:İNSANLARA YARDIM ETMEYİ KUÇUK YAŞIMA RAĞMEN SEVERİM

Admin

Fedai

ZF Puanı:

Zula K. Adı:yok
Adı :Muhammed Can
Zula Yılı(kaç yıldır zula oynadığı):1
Neden Mod Olmak istiyorsunuz:İNSANLARA YARDIM ETMEYİ KUÇUK YAŞIMA RAĞMEN SEVERİM
Muhammedcim aramıza hoşgeldin, Moderatör olarak yetkilerin şimdilik kısıtlı ama bu sürekli kısıtlı kalacak değil :) birazcık ısın foruma, kendini göster yülseltmesi benden :)

ardaroot

Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

Zula K. Adı: Abdullah42td
Adı : Arda Enes Apalak
Zula Yılı(kaç yıldır zula oynadığı): 1.5- 2 sene
Neden Mod Olmak istiyorsunuz: Oyunu küçük kuzenlerim sayesinde oynamaya başladım. Aslında Zula ilk açıldığı zamanlar bir hesap açmıştım günlük aktif olarak hesabıma giriyordum.. Şuan da küçük kuzenimin hesabı ile oyunda aktif oluyorum.. Ha neden moderatör olmak istiyorsunuz sorusuna cevabım üniversiteyi 1.5 2 ay önce bırakmak durumunda kaldım. Okul engelim vesayre bulunmamaktadır. İsmini vermek istemediğim bir sürü büyük sitelerde 2012 * 2014 arası üst düzey yöneticilik yaptım. Zula da beğenerek oynadığım oyun nede olsa VATAN kokan bir oyun :).. Şuan Udemy de eğitmenlik yapıyorum.. Bir moderatör nasıl olunur cevabı olacağım inşallah. Bu hesabımı yeni oluşturdum. Aktif olarak forum için kullanacağım. Okuyup vakit ayırdığınız için teşekkürler.

Admin

Fedai

ZF Puanı:

Zula K. Adı: Abdullah42td
Adı : Arda Enes Apalak
Zula Yılı(kaç yıldır zula oynadığı): 1.5- 2 sene
Neden Mod Olmak istiyorsunuz: Oyunu küçük kuzenlerim sayesinde oynamaya başladım. Aslında Zula ilk açıldığı zamanlar bir hesap açmıştım günlük aktif olarak hesabıma giriyordum.. Şuan da küçük kuzenimin hesabı ile oyunda aktif oluyorum.. Ha neden moderatör olmak istiyorsunuz sorusuna cevabım üniversiteyi 1.5 2 ay önce bırakmak durumunda kaldım. Okul engelim vesayre bulunmamaktadır. İsmini vermek istemediğim bir sürü büyük sitelerde 2012 * 2014 arası üst düzey yöneticilik yaptım. Zula da beğenerek oynadığım oyun nede olsa VATAN kokan bir oyun :).. Şuan Udemy de eğitmenlik yapıyorum.. Bir moderatör nasıl olunur cevabı olacağım inşallah. Bu hesabımı yeni oluşturdum. Aktif olarak forum için kullanacağım. Okuyup vakit ayırdığınız için teşekkürler.
Merhaba Arda. Aramıza hoşgeldin Moderatör yetkilerin şuanlık kısıtlı, ilerleyen günlerde foruma katılım durumuna göre, yetkilerini yükseltebiliriz.

ByGold

Çömez
ZF Kayıtlı Üye
Web sitesi
www.samptr.xyz
Gladyo Karakteriniz
TREVOR EDWARD MOORE

ZF Puanı:

Arda abi aramıza hoşgeldin iyi forumlar.

Dedecan

Yeni Çömez
ZF Kayıtlı Üye
Gladyo Karakteriniz
ELENA TERENTJEVA

ZF Puanı:

Zula K. Adı: NON|Dedecan
Adı : Mustafa
Zula Yılı(kaç yıldır zula oynadığı): 2015'ten beri.
Neden Mod Olmak istiyorsunuz: Oyun ile çok haşır neşirim, bir çok bilgim var ve bu bilgileri kullanıcılar ile paylaşabilirim.

Admin

Fedai

ZF Puanı:

Neden Mod Olmak istiyorsunuz: Oyun ile çok haşır neşirim, bir çok bilgim var ve bu bilgileri kullanıcılar ile paylaşabilirim.
Merhaba, Mustafa, Aramıza hoşgeldin kalıcı ve yararlı olman dileği ile Mod özellikleri atanmıştır, ama kısa bi süreliğine yetkilerin tam değil. İlerliyen zamanlarda yönetim içerisinde, gösterdiğin ilgi ve alakaya göre yükselme olacaktır. Tekrar teşekkürler.

ardaroot

Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

Lütfen aktif olalım arkadaşlar..

Yetkili başvurusu yapıp çekilmeyelim :)

ardaroot

Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

Lütfen aktif olalım aksi durumda yetkiniz alınabilir.

ardaroot

Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

Aktif olmayan arkadaşların yetkileri alınmıştır. Lütfen aktif olalım itiraz etmek isteyenelr özel mesaj yolu ile ulaşabilirler. Başvurular devam etmektedir.

(Geçerli sebep olur ise)

HüseyinKOÇAK

Yeni Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

Zula K.adı: askbekcisi
Adı: Hüseyin
Zula yılı (kaç yıldır zula oynadıgı): 2 yıldır
Neden mod olmak istiyorsun: Hem oyunla aram iyi hemde Bir Site programla okuyorum size ve diger arkadaşlara yararlı olabilirim. Diger arkadaşlarada başarılar dilerim .