Soru sor

Sorular sorun ve Topluluğumuzdan Yanıt Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun

İşinin Uzmanları

Uzmanlarımız Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

Error E1115 (Bad File Format) Hatası Hakkında

ZulaForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Zula Hataları kategorisinde slamy tarafından oluşturulan Error E1115 (Bad File Format) Hatası Hakkında başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,457 kez görüntülenmiş, 23 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Zula Hataları
Konu Başlığı Error E1115 (Bad File Format) Hatası Hakkında
Konbuyu başlatan slamy
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan mohsen.arya

Aynı Sorunu Sizde Yaşıyor musunuz?

• Evet

Kullanılan: 5 71.4%
  • Hayır

Kullanılan: 2 28.6%

• Kullanılan toplam oy
    7

slamy

Yeni Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

Merhaba, son güncellemelerden sonra bu şekilde bir hata alıyorum. Oyuna girdikten kısa bir süre hata veriyor ve bir süre beklettikten sonra oyunu tamamen kapatıyor. Windows 10 sistem. Çözüm öneriniz nedir?

Hacker53

Yeni Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

Merhaba, son güncellemelerden sonra bu şekilde bir hata alıyorum. Oyuna girdikten kısa bir süre hata veriyor ve bir süre beklettikten sonra oyunu tamamen kapatıyor. Windows 10 sistem. Çözüm öneriniz nedir?

Sil bir daha yükle

Kasaboglu

Çömez
ZF Kayıtlı Üye
Web sitesi
forum.zulaoyun.com
Gladyo Karakteriniz
ELENA TERENTJEVA

ZF Puanı:

Zula oyunu siteminizden kaldırınız. %TEMP% klasöründeki tüm dosyaları siliniz ve ardından da çöp kutusunu boşaltarak, oyunu zulanın resmi web sitesinden tekrar indiriniz.

slamy

Yeni Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

@slamy
Luncher ekranında onar yaptıktan sonra denediniz mi?
Oyunu Steam üzerinden indirmiştim. Onar butonunun hiçbir fonksiyonu yok. Oyunu tamamen kaldırıp, resmi sitesi üzerinden yeniden kurdum ancak bu seferde bu şekilde bir sorunla karşılaştım.

Kasaboglu

Çömez
ZF Kayıtlı Üye
Web sitesi
forum.zulaoyun.com
Gladyo Karakteriniz
ELENA TERENTJEVA

ZF Puanı:

Bilgisayarınızdaki bir program, zula oyunun başlatılmasını engelliyor. PC' nizi bir virüs yazılım programı ile komple temizleyin ve zula oyunu komple kaldırın. Buna %TEMP& klasörüde dahil. Ardından oyunu tekrar indirip kurun. Sorununz çözülecektir.

zadmin

Ağabey

ZF Puanı:

Oyunu Steam üzerinden indirmiştim. Onar butonunun hiçbir fonksiyonu yok. Oyunu tamamen kaldırıp, resmi sitesi üzerinden yeniden kurdum ancak bu seferde bu şekilde bir sorunla karşılaştım.

yalnış bilmiyorsam Directx hatasına benziyor, buradan bunun ile alakalı birşey yazmışlar, yinede siz Directx in son sürümünü buradan bir indirip tekrar denermisiniz

slamy

Yeni Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

yalnış bilmiyorsam Directx hatasına benziyor, buradan bunun ile alakalı birşey yazmışlar, yinede siz Directx in son sürümünü buradan bir indirip tekrar denermisiniz
windows 10 yüklü sistemde. directx in son sürümü var. oyundan alakalı birşey bu son ramazan güncellemesiyle gelen resimlerde sıkıntı var. anlamadığım neden sadece bende var :)

Kasaboglu

Çömez
ZF Kayıtlı Üye
Web sitesi
forum.zulaoyun.com
Gladyo Karakteriniz
ELENA TERENTJEVA

ZF Puanı:

İşletim sisteminizi de güncellediniz mi?

Bir virus yazilim programi ile bilgisayarınızı taratip, temizleyin. Ayrıca, bilgisayarınızda 3. Parti korsan yazılım olmamasına da dikkat etmelisiniz.

oyunpark

Yeni Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

İşletim sisteminizi de güncellediniz mi?

Bir virus yazilim programi ile bilgisayarınızı taratip, temizleyin. Ayrıca, bilgisayarınızda 3. Parti korsan yazılım olmamasına da dikkat etmelisiniz.
Merhaba bende aynı sorunu yaşıyorum. Bir internet cafem var ve 20 yıldır bilgisayarlarla uğraşıyorum.
Formatla, virüsle veya 3.parti yazılımlarla ilgili olduğunu düşünmüyorum. Zira bunların hepsini denedim. Bu hatanın zula oyunun nvidia ekran kartlarıyla veya nvidia gt730 ekran kartlarıyla bir sıkıntısının olduğunu düşünüyorum. Çünkü aynı bilgisayara ati rx570 ekran kartı taktığımda oyun hatasız çalışıyor.

Kasaboglu

Çömez
ZF Kayıtlı Üye
Web sitesi
forum.zulaoyun.com
Gladyo Karakteriniz
ELENA TERENTJEVA

ZF Puanı:

Zula oyun ve zula oyunun çalıştırılmasında gerekli olan son kullanıcı optimize sorunlarından kaynaklandıgi aşikardır. Her geçen gün yapılmayan optimize boşlukları, sorunlar yaratıyor. Teknoloji daima ileri gidiyor. Hangi platformun ne tur bir optimize yaptigini takip etmek gerek.

Sorununuzun çözümü için sadece zula destek ekibinden yardım alabilir siniz.

Zula oyunun kurulu olduğu dizin içerisinde bulunan (.ack.log) dosyası ve almış olduğunuz hata mesajının bir ekran görüntüsü ile destek talebi oluşturur musunuz.

ByGold

Çömez
ZF Kayıtlı Üye
Web sitesi
www.samptr.xyz
Gladyo Karakteriniz
TREVOR EDWARD MOORE

ZF Puanı:

Oyuna bende steam üzerinden oynuyorum bende böyle bir sorun yok ama bunun ile ilgili en iyisi bilgisayarına format atmak daha iyi olur.

oyunpark

Yeni Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

Zula oyun ve zula oyunun çalıştırılmasında gerekli olan son kullanıcı optimize sorunlarından kaynaklandıgi aşikardır. Her geçen gün yapılmayan optimize boşlukları, sorunlar yaratıyor. Teknoloji daima ileri gidiyor. Hangi platformun ne tur bir optimize yaptigini takip etmek gerek.

Sorununuzun çözümü için sadece zula destek ekibinden yardım alabilir siniz.

Zula oyunun kurulu olduğu dizin içerisinde bulunan (.ack.log) dosyası ve almış olduğunuz hata mesajının bir ekran görüntüsü ile destek talebi oluşturur musunuz.
Merhaba istediğiniz dosyalar ektedir windows10u temiz kurulum yaparak yeniden kurdum. Zulayı tekrar tekrar yeniden indirdim. Aynı hatayı alıyorum. Ama aynı bilgisayara ati rx570 ekran kartı taktığımda düzgün çalışıyor.

Ekli dosyalar

Kasaboglu

Çömez
ZF Kayıtlı Üye
Web sitesi
forum.zulaoyun.com
Gladyo Karakteriniz
ELENA TERENTJEVA

ZF Puanı:

Forumdan teknik destek ve çözümler hakkında bilgi veremiyoruz. Bu yüzden; size söylemiş olduğum o dosyaları BURADAN bir destek bildirimi açarak, zula destek ekibine gönderir misiniz.

ByGold

Çömez
ZF Kayıtlı Üye
Web sitesi
www.samptr.xyz
Gladyo Karakteriniz
TREVOR EDWARD MOORE

ZF Puanı:

Birazdan bunun hakkında bir video çekicem sizin için belki bu yöntem soruna çözüm olabilir.

ByGold

Çömez
ZF Kayıtlı Üye
Web sitesi
www.samptr.xyz
Gladyo Karakteriniz
TREVOR EDWARD MOORE

ZF Puanı:

Hiç denemedim ama bi deneyin bakalım olacakmı.

adel

Yeni Çömez
ZF Kayıtlı Üye

ZF Puanı:

با سلام چرا من موقعی به بازی زولا میروم موقعی که به سرور ها میروم هنگ میکند و ارور می دهد؟