Soru sor

Sorular sorun ve Topluluğumuzdan Yanıt Alın

Cevap

Soruları Cevaplayın ve Konunuzda Uzman Olun

İşinin Uzmanları

Uzmanlarımız Sorularınızı Cevaplamaya Hazır

B22 Hatası

ZulaForum Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Zula Yardım kategorisinde #Tr/SyroX tarafından oluşturulan B22 Hatası başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,026 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Zula Yardım
Konu Başlığı B22 Hatası
Konbuyu başlatan #Tr/SyroX
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan behemoth1303
iyi günler dün saat 15:48 oyuna girdim rekabetçi maçı oynuyacaktım ve oyun bana bu hatayı verdi "b22 güvenlik sistemi seni maçtan uzaklaştırdı" zula destek yerine yazdım ve "3. parti yazılımlardan kalan artık dosyalar, siz farkında olmasanız da sisteminiz tarafından hile olarak algılanabilir. Bu noktada sorununuzun çözümü için sisteminizi detaylı bir şekilde taratıp temizlemenizi öneriyoruz. Keza sistem dosyaları değiştirildiği veya düzenlendiği zaman bunları geri almak mümkün olmamaktadır" sistemimi güvendiğim bir virüs koruma ile tarattım ve hâyla geçmedi lütfen bana yardım edermisiniz.

Yorumlar

Bu tür durumlarda format atmak en iyi çözüm olur ,önce zulayı silip tekrar indir ,kur eğer aynı hatayı almaya devam edersen format atıp yenile sistemini
İyi oyunlar

Temiz olduğuna güvendiğiniz farklı bir bilgisayardan giriş yaptıysanız. Farklı hesaplarla giriş yapmayı deneyip sadece o hesapta problem yaşıyorsanız. Anticheat uygulaması tarafından banlanmış olabilirsiniz.

Yıllardır hile kullanmadan oynuyorum, bir ton para yatırdım bir sürü emek harcadım ama hesabım şuan bu durumda başka hesapla girince sorun yok ama benim hesabım da sorun var çözemiyorum kafayı yiyecem eğer bu sorun çözülmez ise mahkemeye başvuracağım zulaya dava açacağım bir sürü bilgisayarla test ettim sonuç aynı

Temiz olduğuna güvendiğiniz farklı bir bilgisayardan giriş yaptıysanız. Farklı hesaplarla giriş yapmayı deneyip sadece o hesapta problem yaşıyorsanız. Anticheat uygulaması tarafından banlanmış olabilirsiniz.
Peki.. hile silinse de, neden yine de hile algılandı deyip oyundan süresiz ban alıyor oyuncular?

Haksızlık değil mi benim gibi oyuna para yatıran oyuncular var.

3.Parti Uygulama tespit ediliyorsa nerede bulunduğunu söylesin silelim haksızlık olmasın ban tartışmaları son bulsun diye.

Saygılarımla.

Hile kullanıp sonra sildik ama genede ban yiyoruz diyen arkadaşlar. Hileyi kullanırken herşeyi göze alarak kullanıyorsunuz. Banlandığınızda sorumlu başkalarıymış gibi davranamazsınız. Sonuçta hileyi kullanırken Zula ekibine bildirmiyorsunuz. Hileyi nasıl kullandıysanız ondan kurtulmakta sizin elinizde. Bunun en iyi çözümü bilgisayara format atmak olacaktır. 3. parti yazılımların bilgisayarınızda yapmış olduğu değişiklikler yazılım silinse dahi düzelmeyebilir. Antivirüs programlarına yakalanmaya bilirler.